Potrzebujesz pomocy?

Zasłona prysznicowa - Tablica Okresowa

79,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Jest to nieco inna zasłona prysznicowa, niż te do których jesteście przyzwyczajeni. Nie tylko jest ładna i estetyczna, ale jednocześnie pozwoli Wam przypomnieć sobie wszystkie istniejące pierwiastki chemiczne. Świetny prezent dla chemików-amatorów!

Other customers bought

Opis produktu

Nudne i zwyczajne kurtyny prysznicowe powinny odejść w zapomnienie! Dlatego właśnie prezentujemy tą świetną kurtynę z namalowaną, całą tablicą okresową! Dzięki niej możesz być pewien, że będziesz pamiętać oznaczenie azotu, czy tlenu nawet kiedy się kąpiesz, albo przygotowujesz do wyjścia z domu! Każdy uczeń powinien z niej korzystać, bo dzięki temu zawsze będzie przygotowany chociaż na jedną lekcję - chemię. Zabawna zasłona prysznicowa o wymiarach 180 x 180 cm jest gadżetem, który ucieszyłby nie tylko Mendelejewa. Wykonano ją z poliestru, dlatego łatwo się ją czyści, a woda po prostu po niej spływa. W skład zestawu wchodzi zasłona i dopasowane do niej klipsy.
Taki prezent warto dać komuś z okazji parapetówki, świąt albo urodzin. Idealna dla dorosłych, którzy dzięki niej mogą sprawdzić swoją wiedzę i dla młodzieży, jako oryginalna pomoc dydaktyczna.

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 180 x 180 cm
  • Materiał: 100% Poliester
2023-10-03T08:44:28+00:00