Potrzebujesz pomocy?

XXL Piwo uruchomić z grawerowanie

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Wow, co za dumny pomnik jęczmienia przyjemności soku! Ten XXL piwo szkło jest kształtowana na cześć picia tradycyjne buty, przychodzi o pojemności aż 2 litrów i oprócz raczej z osobistym grawerowania. Wielki prezent dla koneserów piwa i -Könner!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Który uśmiecha znużeniem przez 0,5-piwa - być może potrzebuje symbol statusu przystało w postaci tego buta XXL Piwo! To sprawia, że ​​natychmiast usunąć którzy dumnym Bierkönig, imponujący zbiornik wyposażony jest w osobistą grawerowania.

Dla Frantic na byłą picia piwa bagażnika nie jest z pewnością odpowiednia; oprócz regularnych mięśniem piwnym i cierpliwości jest proszony o opróżnienie podwójnego stopnia. Czy właściciel jest hojny; rzadko są uzupełniane na wspólnotowym alkoholu z kolei dał pojemności 2 litra - i goście są pod wrażeniem określona przez ten inspirujący XXL szkła.

Jeśli podoba Ci się nie pozostawia pytań bez odpowiedzi podczas picia, które mogą z pewnością gratka dla butów piwa z grawerowanie. Czy na Oktoberfest, ogólne Wieczorem wokół piłki nożnej lub wieczorne letnie grillowanie - dumnymi buty zawsze w sezonie. Oddolne!

Informacje szczegółowe

XXL Piwo uruchomić z grawerowanie

z indywidualnym grawerowanie - na przykład „Piwo Król Linus”
Materiał: szkło
Pojemności 2 litrów
Wysokość: około 32,5 cm
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T23:10:28+00:00