Potrzebujesz pomocy?

Wodoodporny worek (3L) w breloku

65,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Szukasz praktycznego prezentu dla podróżnika? Oto wodoodporny worek (3L). Zamknięty w niewielkiej „kapsule” przypominającej brelok, w jednej chwili stanie się przeciwdeszczową ochroną dla Twoich cennych dokumentów i elektroniki. Worek ma pojemność 3 litrów. Gdy zajdzie potrzeba, można go wyprać ręcznie i wysuszyć w pozycji wiszącej.

Other customers bought

Opis produktu

Spytajcie backpackersów, co zawsze pakują na wyprawę na drugi koniec świata? Obok kremów z filtrem, ręcznika z microfibry padnie zapewne odpowiedź… oczywiście wodoodporne worki. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ w różnych przypadkach, których nie jesteś sobie w stanie teraz wyobrazić, Twoje ubrania, dokumenty i sprzęt elektroniczny, najlepiej trzymać jak najdalej od wody. Czytaj: w wodoodpornym worku. 3L to rozwiązanie idealne nie tylko na daleką podróż ale także na rowerowy wypad za miasto czy weekendowy spływ kajakiem, gdy martwicie się, że Wasz telefon może się zmoczyć. Wielką zaletą wodoodpornego worka (3L) są jego małe rozmiary. Tak małe, że udało się go zamknąć w naprawdę niewielkich rozmiarów „breloku” w kształcie kropli, który możesz dopiąćdo kluczy, torby czy plecaka i skorzystać, gdy będzie taka potrzeba. Idealny prezent dla podróżnika. Jesteśmy pewni, że będzie nim zachwycony/a! I choć nie należy go zanurzać w wodzie, to gwarantuje całkowitą ochronę przeciwdeszczową oraz – przeciw wilgoci. Po rozłożeniu ma wymiary 23 x 27 cm i pojemność 3 litrów.

Informacje szczegółowe

  • W zestawie jeden worek zamknięty w „kapsule” o kształcie kropli z możliwością zawieszenia
  • Wodoodporny
  • Pojemność: 3 litry
  • Materiał: 100% poliester
  • Wymiary: 23 x 27 cm (po rozłożeniu)
  • Kolor: niebieski
  • UWAGA: worek nie służy do nurkowania, itd. nie zaleca się zanurzania go w wodzie podczas przenoszenia w nim czegokolwiek. Można go natomiast prać ręcznie.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T00:38:16+00:00