Potrzebujesz pomocy?

Wodne głośniki LED

209,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Podłącz te głośniki do swojego smartfona lub laptopa i ciesz się nie tylko świetnym brzmieniem, ale też niesamowitymi efektami wizualnymi! Kolorowe fontanny będą „tańczyć” w rytm muzyki! Świetny pomysł na prezent dla każdego fana muzyki!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Niby dwa głośniki komputerowe, które na pierwszy rzut oka wyglądają dość niepozornie. Jednak wraz z pojawieniem się dźwięku doświadczymy niesamowitego efektu wizualnego. To coś więcej niż popularne lampy olejowe, które wysiadają przy tych wodnych głośnikach LED. Wraz z dźwiękiem nad głośnikami pojawiają się… wodotryski. I to dosłownie. Z LEDowym podświetleniem w postaci pięciu żarówek w każdym głośniku. Całość mieni się i pulsuje “tańcząc” do dźwięku, który wydobywa się z głośników. Wystarczy, że podłączysz je do laptopa lub smartfona poprzez kabel USB i natychmiast możesz cieszyć się zjawiskowym efektem. Moc 6 W wystarczy do tego, by obejrzeć film lub posłuchać muzyki, ale największe wrażenie poza dobrym brzmieniem robi właśnie to, co dzieje się pod kopułkami z plexiglasu. Poczuj klimat disco, dodaj świetny efekt podczas wieczoru z filmem, czy podczas gry w ulubioną grę. Zadziw znajomych podczas pikniku w parku i ciesz się zjawiskowym, nieziemskim efektem łączącym wodę i światło. To naprawdę niezwykły pomysł na oryginalny prezent!

Informacje szczegółowe

  • Lekki i przenośny z 5 diodami LED, kolorowe, wodne fontanny, "taniec" do muzyki kompatybilny z większością smartfonów, MP3, tabletów, laptopów,
  • Głośniki: 2 x 6 Watt w zestawie 3.5mm kabel audio
  • Port USB z wbudowanym wzmacniaczem
2023-12-07T18:14:38+00:00