Potrzebujesz pomocy?

Głowa konia mocowana na kolano

145,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Wrażenie jazdy konnej dla najmłodszych, całkowicie bezpieczne i możliwe do wykonania w każdych warunkach, również w domu. Wyśmienity pomysł na prezent dla małych dzieci i ich rodziców!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Twoje dziecko jest jeszcze za małe na własnego konia na biegunach i naukę jazdy na kucyku? Wraz z naszym zabawnym gadżetem możesz zaprezentować doświadczenie jazdy konnej w bezpieczny sposób. Wystarczy, że przymocujesz do kolana końską głowę i gotowe. To znakomity prezent dla wszystkich małych dzieci i ich rodziców. Głowa konia nadaje się do zabawiania zarówno bardzo małych dzieci, jak i tych większych, które nadal jesteś w stanie utrzymać na jednej nodze. Po naciśnięciu na lewe ucho koń rży i słychać stukot kopyt, dając wrażenie prawdziwej jazdy. Twój mały jeździec będzie zachwycony! Uroczy rumak wykonany jest z miękkiego w dotyku materiału i nie pozwala się nie lubić. Idealny pomysł na prezent dla dziecka!

Informacje szczegółowe

  • Skórzany pasek na nogę
  • Przy nacisku na ucho słychać tętent kopyt i rżenie
  • Bardzo dobrze wykonany z wieloma szczegółami: przyszyte guziki, oczy, nozdrza, elementy ozdobne, szwy i wodzy ze stali nierdzewnej wodzy
  • Materiał: sztruks, poliester (wypełnianie ) i tworzywo sztuczne (pas)
  • Wymiary: 6 i 20 × 18 × 29 cm
  • Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat - możliwe uduszenie na skutek połknięcia drobnych części!
2023-09-28T17:23:47+00:00