Potrzebujesz pomocy?

Wina karafki - Serce

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Wino będzie cieszył się w stylu, a co lepiej nadaje się, jako piękne karafki dla dobrego wina? Dokonaj miłośników wina bardzo szczególny dar i przedstawia indywidualną karafkę wina ze swoim nazwiskiem. Absolutnie piękny i osobisty prezent!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Szlachetny wino karafka jest także piękny wystrój i bardzo pomocne, kiedy wlać wino! Jeśli chcesz spędzić ze swoimi przyjaciółmi i wypić kieliszek wina lub romantyczną planu terminie, spersonalizowane karafka nie można przegapić! Niech jeden z wzorów w wygrawerowanym karafki i uczynić dar od imienia presentee osobiście i indywidualnie. Świetny prezent dla smakoszy i miłośników wina!

Zazwyczaj każdy pijący wino ma karafki do wina w porządku, ale są one bardzo rzadko zaprojektowany osobiście! Oddać twórczą biżuterię jako prezent, i cieszyć się znajomych lub krewnych. Kto lubi wino pokochają elegancki dzbanek! Wielki dar, który jest wielkim darem do następnego zaproszenie lub wielkim zaskoczeniem dla miłośnika win. Więc każdy wino może być trochę więcej, aby cieszyć!

Informacje szczegółowe

Opcja: Serce
Pojemność: ok 1l

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T12:21:57+00:00