Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Wielofunkcyjna karta przetrwania NINJA – 16w1

55,90 zł
z VAT
- +
Śrubokręt, klucz, obieraczka, nóż i stojak do telefonu, a wszystko to wielkości karty kredytowej w portfelu lub damskiej torebce. Ten nietuzinkowy zestaw pierwszej potrzeby jest zasługą wielofunkcyjnej karty przetrwania NINJA 16 w 1. Dzięki swojej funkcjonalności, a także lekkości oraz niewielkim wymiarom, gadżet ten, będzie nie tylko fantastycznym prezentem, ale przede wszystkim, ratującym z każdej opresji, niezastąpionym gadżetem.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Wielofunkcyjna karta przetrwania NINJA 16 w 1 to przede wszystkim symbol wielofunkcyjności w najlepszym, najbardziej oryginalnym oraz wyjątkowym stylu. Dzięki wymiarom karty kredytowej oraz wadze piórka zmieści się w każdym portfelu, torebce i walizce (można ją przewozić samolotem!), jednocześnie pełniąc funkcję aż szesnastu narzędzi pierwszej potrzeby. Każdy posiadacz NINJA zawsze, nawet w najbardziej nieoczekiwanych warunkach, ma w swojej kieszeni śrubokręt, otwieracz do puszek, butelek i listów oraz klucze omnibusy, podstawkę pod telefon, a nawet obieraczkę. Nic nie może go zaskoczyć! Bardzo ważne jest, że dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi oraz łatwości użytkowania NINJA 16 w 1 jest prezentem idealnym zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. Wielofunkcyjna karta NINJA to gadżet wyjątkowy – modny, efektowny i na pewno wzbudzający zazdrość i zachwyt, a każda obdarowana nim osoba, już nigdy nie wyjdzie bez niego z domu. W życiu posiadacza wielofunkcyjnej karty nie będzie już miejsca na niespodziewane sytuacje bez wyjścia – teraz jest NINJA!

Informacje szczegółowe

 • Wielofunkcyjność 16 narzędzi w 1: trzy śrubokręty, sześć kluczy do nakrętek i śrub (klucze płaskie w rozmiarach 2, 4, 6, 8, 10, 12), otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, nóż do papieru oraz kartonów, linijka oraz miarka CAL, stojak na telefon, obieraczka
 • Wymiary 8,25xm x 5,4cm x 0,15cm (wielkość karty kredytowej)
 • Materiał: stal wielokrotnie hartowana
 • Płaska
 • 15 mm grubości

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2019-01-20T12:52:19+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.65 out of 5.00 stars. Based on 362 votes 1