Potrzebujesz pomocy?

Wielofunkcyjna karta przetrwania NINJA – 16w1

55,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Śrubokręt, klucz, obieraczka, nóż i stojak do telefonu, a wszystko to wielkości karty kredytowej w portfelu lub damskiej torebce. Ten nietuzinkowy zestaw pierwszej potrzeby jest zasługą wielofunkcyjnej karty przetrwania NINJA 16 w 1. Dzięki swojej funkcjonalności, a także lekkości oraz niewielkim wymiarom, gadżet ten, będzie nie tylko fantastycznym prezentem, ale przede wszystkim, ratującym z każdej opresji, niezastąpionym gadżetem.

Other customers bought

Opis produktu

Wielofunkcyjna karta przetrwania NINJA 16 w 1 to przede wszystkim symbol wielofunkcyjności w najlepszym, najbardziej oryginalnym oraz wyjątkowym stylu. Dzięki wymiarom karty kredytowej oraz wadze piórka zmieści się w każdym portfelu, torebce i walizce (można ją przewozić samolotem!), jednocześnie pełniąc funkcję aż szesnastu narzędzi pierwszej potrzeby. Każdy posiadacz NINJA zawsze, nawet w najbardziej nieoczekiwanych warunkach, ma w swojej kieszeni śrubokręt, otwieracz do puszek, butelek i listów oraz klucze omnibusy, podstawkę pod telefon, a nawet obieraczkę. Nic nie może go zaskoczyć! Bardzo ważne jest, że dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi oraz łatwości użytkowania NINJA 16 w 1 jest prezentem idealnym zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. Wielofunkcyjna karta NINJA to gadżet wyjątkowy – modny, efektowny i na pewno wzbudzający zazdrość i zachwyt, a każda obdarowana nim osoba, już nigdy nie wyjdzie bez niego z domu. W życiu posiadacza wielofunkcyjnej karty nie będzie już miejsca na niespodziewane sytuacje bez wyjścia – teraz jest NINJA!

Informacje szczegółowe

  • Wielofunkcyjność 16 narzędzi w 1: trzy śrubokręty, sześć kluczy do nakrętek i śrub (klucze płaskie w rozmiarach 2, 4, 6, 8, 10, 12), otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, nóż do papieru oraz kartonów, linijka oraz miarka CAL, stojak na telefon, obieraczka
  • Wymiary 8,25xm x 5,4cm x 0,15cm (wielkość karty kredytowej)
  • Materiał: stal wielokrotnie hartowana
  • Płaska
  • 15 mm grubości
2023-02-02T16:17:18+00:00