Potrzebujesz pomocy?

Wielkie serce tablica z grawerowanie

219,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Pełna piękne, bardzo praktyczny i osobiście na szczycie że: duży, grawerowane płyty serca nadającego się do pisania i zbierania kawałek papieru lub zdjęciami smarowania przytulnej atmosferze i przypomina w tym samym czasie w oryginalny sposób do ślubu. Doskonały prezent w domu modnego stylu country - i wyraźna idea wyboru dar-redaktora!

* Pola wymagane

219,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Wszystko, co należy pamiętać i co chcesz zapamiętać na zawsze - duża tablica serce wyryte łączy ze sobą obydwa. Desek memo w kształcie serca wiszące na zewnątrz otoczony jest drewnianym ramki z rocznika wygląd, w środku jest dużo miejsca na notatki osobiste, małych życzeniami i wybranej grawerowania: Dyskretny i dyskretny be uwieczniony dwa nazwiska i daty.

To świetny pomysł na prezent na ślub jest zwiększona nawet przez małe dodatki; clothesline z spinaczy do bielizny maleńkich rozciąga serca, zależy również mały notes na zakupy wykazy lub tym podobne na stronie.

Co nam się podoba ten pomysł na prezent bardzo dobrze, że jest zarówno romantyczne i praktyczne, to zawsze jest w użyciu, a w głowie, zamiast zbierać kurz niezauważone. Konkurować dowód, że romans nie ma nic wspólnego z kiczem i brokatem musi - nawet do zaangażowania lub zebrać doskonały pomysł!

Informacje szczegółowe

Wielkie serce tablica z grawerowanie

osobiście grawerowane z dwoma nazwiskami i datą - nie używać znaków specjalnych!
Drewniana rama z rocznika wygląd
Boardsurface wielokrotnego
tym bielizny z bielizny 5
w tym dołączonym notatnikiem
w tym zawieszenie
Materiał: drewno
O wymiarach około 49 x 50 cm
Uwaga: grawerowanie jest wizualnie dyskretne, jest on narażony bazowego drewna.

2022-08-19T04:27:45+00:00