Potrzebujesz pomocy?

Widelec do grilla - szpada

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego! Poczuj się jak dzielny muszkieter podczas robienia grilla! W zestawie znajdziesz metalowy “widelec” do kiełbasek, którego rączka przypomina najprawdziwszą szablę! Dodatkowo dołączona jest do niego maska, która pomoże Ci pozostać anonimowym władcą grilla!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Wiadomo, że każdy mistrz potrzebuje odpowiednich narzędzi. Jasne, że mistrz grillowania również. Elegancka szabla wydaje się być dokładnie tym czego potrzebujesz! Przewracaj steki i kiełbaski z zabójczą dokładnością! Jeżeli jesteś fanem słynnej powieści o trzech muszkieterach to koniecznie powinieneś zostać właścicielem tego zestawu. Zamiast ratować niewinnych ludzi i pilnować sprawiedliwości Twoim zadaniem będzie zrobienie najwspanialszego grilla w historii. Zadbaj o akcesoria i odpowiedni wygląd. Być może nie chcesz na początku ujawniać swoje tożsamości, dlatego dołączyliśmy do zestawu czarną maskę, która pozwoli Ci zachować anonimowość. Nóż do grilla jest nie tylko zabawny, ale też solidnie wykonany i bardzo praktyczny. Dzięki otoczce wokół miejsca, w którym go trzymasz, możesz być pewien że nie oparzysz się iskrami i pryskającym tłuszczem. Ten widelec nie jest zabawką i nie powinien być używany do zabawy, ponieważ można zrobić komuś przez przypadek krzywdę. Zabawny, stylowy i praktyczny prezent w jednym! Polecamy!

Informacje szczegółowe

  • Wymiary:49 x 11 cm
  • Materiał: stal nierdzewna i drewno ochronę przed odpryskami i iskrami tłuszczu
  • W zestawie: maska
  • Należy używać tylko do grilla! Trzymać z dala od dzieci, nie używać pod wpływem alkoholu, ani innych środków zmieniających świadomość. Nie używać do pojedynków
2023-12-04T07:28:36+00:00