Potrzebujesz pomocy?

Wentylator bezprzewodowy „Ananas”

75,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Mały, bezprzewodowy wentylator na pewno się przyda w upalny dzień na plaży, kempingu czy podczas festiwalu muzycznego! To, że jest w kształcie ananasa nie sprawi, że będzie lepiej pracował, ale z pewnością dostarczy o wiele więcej zabawy! Fajny, zasilany na baterie gadżet mieści się w dłoni i jest naprawdę fantastycznym pomysłem na praktyczny i zabawny prezent.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o „ananas na pizzy” zdania są podzielone i czasami nawet dochodzi na ten temat do poważnych konfliktów, a nawet …. rozwodów. Mamy nadzieję, że nasz „ananas do ręki” nie spowoduje żadnych nieporozumień i zasilany na baterie, przenośny wentylator w kształcie tropikalnego owocu spodoba się wszystkim. Podaruj sobie albo komuś innemu odrobinę luksusu w postaci łyku chłodnego, świeżego powietrza w upalny dzień na plaży, w parku albo w czasie podróży pociągiem lub autobusem. Łopatki wentylatora wykonane z EVA są bezpieczne dla użytkownika, a na dodatek urządzenie znakomicie pasuje do dłoni. Wentylator „Ananas” ma nie tylko niewątpliwe zalety praktyczne, ale także znakomicie wygląda – jaskrawożółty z wielką zieloną koroną liści, wśród których ukryte są łopatki wiatraka, z daleka wygląda jak prawdziwy tropikalny owoc! Na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego! Szałowy pomysł na zabawny i zaskakująco praktyczny prezent!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 wentylator przenośny w kształcie ananasa
  • Cechy: bezpieczne łopatki wentylatora wykonane z EVA/ można włączyć i wyłączyć/ zasilany na 2 baterie AA (brak w zestawie)
  • Materiał obudowy: plastik
  • Wymiary: 5,5 x 9,5 x 14,5 cm
  • Waga: 300 g
  • Kolor: żółty, zielony

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-11-29T15:34:45+00:00