Potrzebujesz pomocy?

Upiorne breloki ze światłem LED

Już od: 20,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Te wyglądające dość upiornie breloki spowodują, że ich właściciele nabiorą pewności siebie w ciemnościach! Z powodu swojego charakterystycznego designu doskonale nadają się na prezent z okazji Halloween. Wybierz jeden z 4 wzorów – każdy ze światłem LED i dopasowanym do wyglądu efektem dźwiękowym!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Będąc w posiadaniu jednego z tych niecodziennych breloków, każdego dnia poczujesz się jak w Halloween! Możesz wybierać spośród czterech równie upiornie wyglądających gadżetów. Zdecyduj się na czarnego pająka, przerażającego ducha, hallowinową dynię czy koszmarną czaszkę. Każdy z nich dzięki światłu LED może być podświetlony. Do tego emituje niezbyt miłe dla ucha dźwięki. Pomarańczowa dynia wydaje piskliwy krzyk, obrzydliwy czarny pająk syczy, blady duch wykrzykuje „Boo”, a mrożąca krew w żyłach czaszka złośliwie się śmieje. Tego rodzaju dźwięk w połączeniu ze światłem stwarza możliwość zrobienia udanego halloweenowego psikusa kolegom. Jednak choć każdy z tych oryginalnych breloków wygląda odstraszająco, nieraz pomoże wyjść z opresji dzięki światłu LED. Nie tylko wzmocni ono upiorne odczucia wizualne, ale także nieraz pomoże znaleźć dziurkę od klucza. Szczególnie w sytuacji, kiedy poczujesz z wrażenia ciarki na plecach! Każdy z oferowanych gadżetów to idealny pomysł na drobny prezent z okazji Halloween, szczególnie dla osób lubiących makabryczne przedmioty. Z powodzeniem będzie równie dobrze służyć im przez cały rok!

Informacje szczegółowe

  • Do wyboru: duch, halloweenowa dynia, pająk, czaszka
  • Zakres dostawy: 1 brelok LED
  • Cechy: z karabińczykiem, światłem LED, efektem akustycznym(syk, śmiech, „Boo” lub „Whuuaa”
  • W zestawie baterie guzikowe
  • Materiał: Plastik
  • Kolor: duch: biały, dynia Halloween: pomarańczowy, pająk: czarny, czaszka: biały
  • Wymiary: Duch: około 4,3 x 4,3 x 3,2 cm, Dynia Halloween: około 3,5 x 3,5 x 3,5 cm, Pająk: 2 x 7 x 9 cm, Czaszka: około 3,7 x 3,5 x 3,5 cm
2023-09-29T15:40:00+00:00