Potrzebujesz pomocy?

Uchwyt na monety "Ryba"

545,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Wędkująca ryba wypłynęła z głębin na powierzchnię i jest gotowa, by zamieszkać w przytulnym wnętrzu twojego domu. Ma jedną wyjątkową zaletę, skupi wszystkie do tej pory rozproszone po mieszkaniu drobne monety. A przy okazji jej design wzbudzi niejeden okrzyk zachwytu. Warto ją mieć!

Other customers bought

Opis produktu

Gatunek tej ryby to tzw. żabnicokształtne, dość szkaradny wygląd może odstraszać, i słusznie, ponieważ nie jest to najsympatyczniejszy mieszkaniec podwodnych głębin. Groteskowy wygląd to nie wszystko, jego przeciwwagę stanowi genialna właściwość, którą jest umiejętność wabienia innych rybek. Dzieje się to za sprawą znajdującego się na ich grzbiecie czółka, które świeci tym samym przyciągając do siebie ciekawskie stworzenia. Takie zainteresowanie jest zgubne, gdyż bliski kontakt z żabnicokształtnymi kończy się ich triumfem. Natomiast my prezentujemy ten okaz w wersji zupełnie niegroźnej. Nasza ryba na wędkę łowi tylko monety, dzięki czemu w końcu jest szansa że znajdą się one w jednym miejscu. Ponadto trzeba przyznać, że to wyjątkowo wdzięczny eksponat, który będzie przyciągał ciekawskie spojrzenia. Warto się w niego zaopatrzyć, lub sprawić bliskiej osobie, np. Mamie, albo bratu praktyczną niespodziankę.

Informacje szczegółowe

  • Wykonany ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości magnezem neodymowym
  • Rozmiar: 30 cm x 40cm  
  • Uwagi: Magnesy mogą wpływać na działanie rozruszników serca i wszczepionych defibrylatorów. → zachowaj wystarczającą odległość tego urządzenia od innych przedmiotów magnetycznych
  • Magnesy wytwarzają silne pole magnetyczne, mogą być uszkodzone w styczności z laptopami, telefonami komórkowymi, itp. → Trzymaj ten przedmiot z dala od wszystkich urządzeń i obiektów, które mogą być uszkodzone przez silne pole magnetyczne
  • Uchwyt na monety nie jest zabawką. Posiada on ostre krawędzie, powinnien być czyszczony ostrożnie. → przechowywać przedmioty z dala od dzieci!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T21:18:13+00:00