Potrzebujesz pomocy?

Uchwyt na monety "Flaming"

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Rozproszone po domu, w różnych jego zakamarkach monety, w końcu znajdą się w jednym miejscu. Mało tego, zgromadzone na tułowiu dostojnego flaminga stworzą przedmiot, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Oryginalny magnes i jeszcze bardziej niezwykłe metalowe upierzenie rajskiego ptaka. Piękny i nietuzinkowy pomysł na prezent!

Other customers bought

Opis produktu

Monety gromadzą się wszędzie: nie tylko w portfelu, gdzie jest ich zawsze zbyt wiele, ale też w kieszeniach spodni, kurtek, na półkach, w szparach foteli i kanap, zwykle trudno jest nad tym zapanować. Do chwili, gdy z pomocą nadleci srebrny flaming! Elegancki ptak zgromadzi wszystkie drobne w jednym miejscu, czyli na swoim tułowiu. Mniejsze i większe monety sprawią wrażenie doskonałego upierzenia. Takim widokiem przyjemnie jest cieszyć oko! Wspaniały sposób na uporządkowanie niesfornych grosików i wzbudzenie zachwytu w oczach domowników i gości. Miły i oryginalny prezent, który ci pomoże zapanować nad domowym chaosem.

Informacje szczegółowe

  • Wykonany z dekoracyjnej stali nierdzewnej z wysokiej jakości magnesem neodymowym
  • Rozmiar: 15 x 7 cm
  • Uwagi: Magnesy mogą wpływać na działanie rozruszników serca i wszczepionych defibrylatorów. → jeśli posiadasz, któreś z urządzeń, pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości od magnesu
  • Magnesy wytwarzają silne pole magnetyczne, mogą zakłócać działanie laptopów, telefonów komórkowych, itp. → Trzymaj wszystkie urządzenia i obiekty, które mogą zostać uszkodzone przez silne pole magnetyczne z dala od niego
  • Magnes na monety nie jest zabawką, posiada szczyty i ostre krawędzie oraz powinien być czyszczony bardzo ostrożnie. → przedmioty należy przechowywać z dala od dzieci!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T00:53:42+00:00