Potrzebujesz pomocy?

Kod:cyber30 /Ważny 20.11.2017/Min. wartość zamówienia 99zł/na produkty z kategorii Prezenty Personalizowane/Foto/Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!/Nie łączy sięz innymi promocjami

Więcej widoków

Torba z kolorowanką i zadaniami dla dzieci

W MAGAZYNIE

Długa podróż czy stanie w korkach jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące dla dziecka, i spokojne dla rodzica. Wszystko dzięki torbie podróżnej z kolorowankami i zadaniami edukacyjnymi dla dzieci. W podróżnym zestawie znajdują się kreatywne zadania, pola do kolorowania, labirynty oraz kredka z ośmioma, kolorowymi rysikami – marzenie każdego malucha. Idealny prezent rozwijający kreatywność i zajmujący na długie godziny.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
37,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Wakacje, wyjazd weekendowy czy urlop to te sytuacje w życiu każdego rodzica, o których marzy i śni miesiącami. Do czasu! Wystarczy wsiąść do samochodu, usiąść wygodnie i usłyszeć „Daleko jeszcze?!” aby stwierdzić, że może jednak należało zostać w domu. Narzekanie, marudzenie, ciągła potrzeba jedzenia, picia i siusiu to nieodzowne elementy podróżowania z dziećmi. Z pomocą dla znudzonych dzieci i zdenerwowanych rodziców przychodzi zestaw kreatywnego podróżnika. Torba podróżna z kolorowanką i zagadkami dla dzieci oraz magiczna kredka w ośmiu kolorach zapewnią ciszę i spokój w samochodzie oraz długie godziny zabawy dla dziecka. Tematem przewodnim kompletu jest „Miasto”, dlatego maluchy mają szansę nie tylko na świetną zabawę, ale także poznanie nowych miejsc, co jest niezwykle istotne w edukacji każdej pociechy. Dzięki zabawie w podróży dziecko ma szansę odwiedzić m.in. Paryż, Barcelonę czy Londyn. W skład zestawu wchodzi kolorowanka o wymiarach 150x10xm (kolorowankę rozwija się z pudełka, dziecko może wyciągnąć tyle papieru do rysowania ile chce i potrzebuje) oraz kredka z kolorowymi rysikami. Torba podróżna z kolorowanką i zadaniami dla dzieci to idealny prezent dla każdego Malucha – zajmuje czas, rozwija kreatywność i przede wszystkim jest fantastyczną zabawą podczas podróży. Dla nas to must have w samochodzie.

Informacje szczegółowe

 • Wymiary pudełka: 3,5 cm x 3,5 cm x 13,5 cm
 • Wymiary otwartego formatu: 150 cm x 10 cm
 • Waga: 100g zwiniętego papier
 • W zestawie: kredka z ośmioma, kolorowymi rysikami
Opinie
Napisz własną recenzję
^2017-11-20T13:35:51+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 130 votes 1