Potrzebujesz pomocy?

Torba na pranie "Worek treningowy"

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Śmierdzące skarpetki, przepocone koszule: myślałeś zawsze, że jest wiele fajniejszych rzeczy na świecie od brudnej bielizny…. aż do dziś. Z torbą na pranie w kształcie worka treningowego jej właściciel będzie się cieszył z każdej kolejnej sztuki brudnego ubrania, bo można w nią nie tylko zbierać pranie, ale także ćwiczyć proste, sierpy i haki. Prawdziwie mocny prezent dla mocnego człowieka – oczywiście płci obojga!

Other customers bought

Opis produktu

Brudna bielizna powinna znajdować się w pralce. Może kiedyś tak było – z torbą „Worek treningowy” brudy stają się ważnym elementem codziennego treningu bokserskiego. Jak to działa? Wystarczy powiesić torbę na pranie w rogu pokoju albo w garderobie i napełnić ją znoszonymi bokserkami, T-shirtami, ręcznikami i koszulami i już mamy prawdziwy worek treningowy. A kiedy torba jest pełna, a w komodzie nie ma już czystych ubrań, zanosimy jej zawartość do pralki albo do pralni i cała zabawa zaczyna się od nowa. Super sprawa, prawda? Ten prezent zachwyci przede wszystkim mężczyzn (choć nie tylko) – i dlatego jest idealnym wyborem jako żartobliwy podarunek na obronę pracy licencjackiej lub magisterskiej, a także dla nastolatków, którzy – jak wiadomo – rozrzucają brudy po całym domu. Z prezentu ucieszą się więc nie tylko obdarowani, ale także ich rodzice, małżonki i współlokatorzy – nigdy więcej brudnych skarpetek na podłodze! Idealny prezent na każdą okazję!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 torba na pranie
  • Cechy: torba na brudną bieliznę z nadrukiem, do zawieszania, w tym mocowanie z pierścieniem i karabińczykiem, czerwony suwak do otwierania i zamykania worka do prania
  • Materiał: poliester
  • Kolor: czarny z białym napisem
  • Wymiary: 80 x 50 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T19:58:18+00:00