Potrzebujesz pomocy?

Tęczowa kukurydza - zestaw do uprawy w domu

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Tęczowa kukurydza z Twojej własnej hodowli? Tak, teraz to możliwe i banalnie proste! Ten pomysł na prezent zawiera wszystko, czego potrzebujesz, żeby uprawiać ją we własnym domu. Jedyne czego nie udało nam się zapakować to woda i słońce, ale liczymy że zadbasz przynajmniej o to pierwsze. Cudownie kolorowy upominek dla wszystkich ogrodników!

Other customers bought

Opis produktu

Czy wiesz, że istnieje kolorowa kukurydza? Ojcem magicznej odmiany jest Carl Barnes, rolnik z Oklahomy, który po wielu latach wysiłku stworzył tą niesamowitą roślinę. Jest ona prawdziwym hitem, który podbija serca zarówno ogrodników, jak i kucharzy. Każde ziarno w kolbie może mieć teraz unikatowy kolor. Tęczowe, opalizujące nasiona wyglądają, jak kolorowe czekoladowe drażetki! Już dzisiaj możesz stać się właścicielem idealnego zestawu startowego, który pozwoli Ci stworzyć własną domową uprawę tęczowej kukurydzy. Znajdziesz w nim nasiona i doniczkę. Kiedy dojrzeje - odkryjesz, że każda kolba połyskuje transparentnymi nasionami we wszystkich kolorach tęczy. Oczywiście dojrzałą kukurydzę będzie można wykorzystać do komponowania niezwykłych, wielobarwnych dań, ponieważ jak najbardziej nadaje się do spożycia. Producent zapewnia, że nasiona nie zawierają sztucznych barwników. Oryginalny pomysł, który podbije serce każdego, kto uwielbia sadzić i uprawiać własne rośliny. Zdecydowane śliczny i smaczny prezent!

Informacje szczegółowe

  • Nasiona i pierwsza doniczka dołączone
  • Instrukcje dotyczące właściwego użytkowania
  • Na późniejszym etapie wzrostu rośliny należy ją przesadzić
  • Uwaga: Roślina jest produktem naturalnym. Jej wzrost jest zależny od wielu czynników, które mogą sprawić, że efekt końcowy może się różnić się od przedstawionego na rysunku
2023-12-07T18:20:58+00:00