Potrzebujesz pomocy?

Śpiewający i tańczący pluszowy kwiat

69,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
"You are my sunshine" - czy istnieje lepszy komplement? Tańcząca roślina w pluszowym wydaniu, warto jest podarować prezent, który z pewnością poprawi nastrój, a do tego bez obawa można go swobodnie wyściskać i się w niego wtulić. Piękny pomysł!

Other customers bought

Opis produktu

Kwiat, który nie traci na świeżości, nie jest kapryśny, a do tego ma poczucie rytmu. Tak, oto prezentujemy ten niezwykły okaz, prezent jedyny w swoim rodzaju! Już samo promienne spojrzenie wprawia w dobry nastrój, a co dopiero gdy dochodzi do tego choreografia! Doniczkowy kwiatek potrafi kołysać się do dźwięków przeboju "You are my sunshine". Widok, który każdego wprawi w dobry nastrój. Ponadto uruchomiony kwiat zareaguje także na głośne dźwięki dobiegające z zewnątrz. Idealna roślina, która nie potrzebuje wielkiej atencji, nie ma szans by uschła, po prostu zawsze towarzyszy jej dobry nastrój, dlatego z pewnością będzie mile widziana jako prezent dla każdego, kto potrzebuje pozytywnych bodźców. Kwiat, muzyka i plusz, a do tego szeroki uśmiech. Taki rozpromieniony słonecznik to wymarzony podarunek na wiele różnych okazji. Nam przypadł on wyjątkowo do gustu!

Informacje szczegółowe

  • Śpiewający i tańczący pluszowy kwiat przygrywa dźwięki przeboju "you are my sunshine" jednocześnie rytmicznie kołysząc się w jej takt
  • Reaguje również na głośne dźwięki
  • Materiał: plusz (polyester)
  • Wysokość: ok. 40 cm (włącznie z doniczką)
  • 3 baterie paluszki AA (nie są dołączone do opakowania)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-17T15:39:57+00:00