Potrzebujesz pomocy?

Szklanka do piwa z piłkarskim grawerem

44,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Nawet nie wiecie, jak często spotykamy się z tym pytaniem: jaki wybrać prezent dla faceta. Lubi piwo i piłkę nożną. Niby typowy „zestaw” ale prezent… po prostu musi być oryginalny! Mamy coś specjalnego dla Tych, którzy cenią sobie oglądanie meczu i trzymanie w dłoni oryginalnej szklanki do piwa z grawerem. Umieścimy dla Was na niej dwie daty oraz krótką charakterystykę przyszłego szczęśliwego posiadacza tego niezwykłego naczynia.
44,90 zł

Other customers bought

Opis produktu

Wiemy, że to bardzo duże uogólnienie ale… meczy piłki nożnej naprawdę fantastycznie ogląda się w towarzystwie dobrego… piwa! No dobra, w towarzystwie kumpli – przede wszystkim! Jeśli w swoim towarzystwie macie prawdziwego kibica i piwosza, możecie mu sprawić sympatyczny prezent, który będzie nie tylko miły ale również oryginalny i niezwykle praktyczny. Oto tradycyjna szklanka do piw pszenicznych. Głównie typu bawarskiego, ale nie tylko. To, co ją charakteryzuje, to znaczek Modern Football Club, z charakterystycznym butem do gry w piłkę nożną. To jeszcze nie wszystko: możemy na nim umieścić dwa dowolne roczniki (np. rok narodzin kumpla – powiedzmy 1984 i rok obecny) a na dole dopiszemy o nim, co tylko chcecie, jeśli zmieścicie się w 20 znakach: „Prawdziwy kibic Tata” / Napastnik Kuba / Bramkarz Konrad, itp. Tak spersonalizowana szklanka do piwa, to naprawdę idealny prezent dla birofila na niemal każdą okazję. Z pewnością doceni, że nie dostaje kolejnej zwykłej szklanki do licznej kolekcji, tylko coś wyprodukowanego specjalnie dla niego.

Informacje szczegółowe

  • Szklanka do piwa pszenicznego z motywem piłkarskim o pojemności 0,5l
  • Wygrawerowany but do piłki nożnej wraz z napisem
  • Dodatkowo możliwość umieszczenia tam dwóch roczników pisanych cyframi (np. 1984 i 2017) oraz krótkiego opisu przyszłego posiadacza (maksymalnie do 20 znaków)
2021-02-28T11:01:55+00:00