Potrzebujesz pomocy?

Szkatułka z grawerowania Urodziny

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Mniejsze i większe pamiątki zasługują na szczególną depozytu. Skrzynka skarb z grawerowania nadaje się do studni - zarówno gustowne i bardzo osobiste. Chęć współczesny grawerowanie na elegancką kopułą pokrywką zadedykował BOX bardzo szczególną osobą swojego wyboru i życzenia jednocześnie wszystkie najlepsze urodzinowe - niezapomniany prezent pomysł dla wszystkich okrągłych urodzin!

Other customers bought

Opis produktu

Na zdjęciu z pierwszej miłości, bilet z pierwszej wspólnej wizyty w kinie, projekt ustawy w pierwszym terminie lub obraz USG ich dziewczynki: Istnieje wiele małych rzeczy, które powinny być przechowywane przez całe życie. Dla takich właśnie pamiątek mały naturalny kolorowe drewniane pudełko służy jako skarb. Pięknie zachowane 15 x 9,5 x 8 cm dużą skrzynię wszystkich starych i pochodzących pamiątki z życia swojej ukochanej, na przykład, czy twój ojciec - praktyczny i absolutnie osobisty pomysł na prezent, na przykład, 18 lub 50 urodziny od swojej przyjaciół i znajomych!

Jako szczególny wyróżnić można dostarczyły indywidualnie dla bliskiej osoby z grawerowanie pudełka. Wiek dziecka urodziny osiągnęła pojawia się w atrakcyjnej wieńcem laurowym i odpowiednia nazwa jest następnie poniżej obok wesoła „Happy Birthday”.

W tym przypadku można ukryć mały prezent na urodziny i czy odbiorca jest memento dla wszystkich małych pamiątek!

Informacje szczegółowe

Szkatułka z grawerowania Urodziny

Zakres dostawy: 1 pudełko z grawerowanie
Charakterystyka:
do przechowywania małych osobistych pamiątek
czapki z kopulaste
z żądaniem Grawerowanie: Wiek w wieńcem laurowym, w tym tekście z „Happy Birthday” + Wunschname
Materiał: drewna i metalu
Kolor: naturalny
O wymiarach 15 x 9,5 x 8 cm
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-27T23:53:00+00:00