Potrzebujesz pomocy?

Świecąca poduszka serce

69,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
To podarunek, który zachwyca i wzbudza same pozytywne emocje. Ekstra puszysta, śliczna biała poduszka, w kształcie serca jest nie tylko mięciutka, ale po naciśnięci przycisku zaczyna świecić. Wielobarwne migoczące diody wprowadzają wszystkich w magiczny nastrój. Idealny prezent dla dziecka, ukochanej lub przyjaciółki. 
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Mówi się, że kiedy kogoś przytulamy z miłością to właśnie ona nas rozświetla od środka. Jeśli potrzebujemy podobnych emocji, ale niestety obok nie ma nikogo, kogo chcielibyśmy przytulić, to warto w takich chwilach sięgnąć po cudownie puszystą i milusią podusię w kształcie serca. 
Już sam jej dotyk wzbudzi w nas falę pozytywnych uczuć, a kiedy zapalą się kolorowe diody to świat stanie się pełen miłości i szczęścia. Snopy migoczącego światła rozświetlą wnętrze wprowadzając fantastyczny nastrój. 
Przyjrzyjcie się uważnie temu połączeniu. Iskrzące się światełka, miękki plusz, a całość w kształcie serca. Aww...jak słodko, jak idealnie, jak uroczo. 
Taki prezent sprawi cudowną niespodziankę każdej dziewczynce. Ucieszy się z niego zarówno twoja ukochana, przyjaciółka, ale również młodsza siostrzyczka czy córeczka przyjaciół. 
To prezent, który może mieć bardzo romantyczny charakter, a jednocześnie pokochają go maluszki, które boją się ciemności.  Jeśli zastanawiasz się nad zabawnym i miłym podarunkiem wybierz serce. kwiaty i czekoladki są już passe. 

Informacje szczegółowe

  • Aktywowany przez włączania i wyłączania przełącznika
  • Kilka diod świetlnych wewnątrz poduszki
  • Całość zasilana 2 bateriami AA (brak w zestawie)
  • MateriałMateriał zewnętrzny: 100% poliesterwypełnienie: 100% poliester
  • Kolor biały
  • Wymiary: około 35 x 35 x 12 cm
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - niebezpieczeństwo udławienia się drobnymi elementami
2023-12-05T19:48:33+00:00