Potrzebujesz pomocy?

Star Wars: Kufel "Darth Vader"

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Kufel z wizerunkiem Vadera to idealny prezent dla każdego miłośnika mrocznego lorda. Jest pewne, że pijąc z niego piwo doświadczycie, jak to jest być po ciemnej stronie mocy. Niezwykle funkcjonalny ceramiczny kufel o pojemności prawie 600 mililitrów może sprawić, że w krótkim czasie odbędziecie międzygalaktyczną podróż. Możecie do niej zaprosić innych fanów Star Wars sprawiając im taki miły podarunek!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Ten Kufel Star Wars szczególnie dobrze się nadaje do mocnego ciemnego piwa. W końcu jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów w historii kina nie mógł pić jakiegoś sikacza. Oczywiście równie dobrze będzie z niego smakować herbata ziołowa (no wiecie, na wzmocnienie), czy dająca moc czarna, gęsta, gorzka czekolada.  Oficjalnie licencjonowany kufel jest nie lada gratką dla tych, którzy podziwiają geniusz, którym był obdarzony "Darth Vader".
 W głębokim czarnym kolorze, z napisem i wizerunkiem Lorda od razu pokazuje, że należy do kogoś z silną osobowością i przywódczym charakterem. W dodatku jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu świeci blaskiem czerni nawet po wielokrotnym myciu w zmywarce, czy korzystaniu z kuchenki mikrofalowej. Będzie szczególnie docenianym prezentem i wielką niespodzianką dla wszystkich fanów, którzy wiedzą czym jest prawdziwa Moc.

Informacje szczegółowe

  • Nadrukowane logo Star Wars i portret Dartha Vadera 
  • Oficjalnie licencjonowany produkt 
  • Pojemność 591 ml 
  • Materiał: Ceramika 
  • Kolor: czarny, biały, czerwony 
  • Wymiary: 10 x 13 x 13 cm 
  • Uwaga: może być myty w zmywarce i wstawiany do kuchenki mikrofalowej
2023-12-04T08:18:34+00:00