Potrzebujesz pomocy?

Spersonalizowane trofeum Victorowi

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Z kim chciałbyś się wyróżniać? Odbiorcą tego trofeum z grawerowanie Ty decydujesz! Wreszcie ludzie w swoim życiu, którzy naprawdę zarobione ich osobistego honoru. Draw Najbardziej niesamowite partnera, najlepszą mamą na świecie i tata z Super - wielki dar pomysł przynosi blask w oczach!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Więc bez skazy i błyszcząca jak Victor, osobisty zwycięzca posąg są w twoich oczach wszystkie te, które go charakteryzują. Niezależnie od tego, który można ozdobić swój dom z taką piękną nagrodą za największy skarb, najlepszy przyjaciel super-córki lub najfajniejsza babcia, jest z pewnością bardzo dumni!

Szczególnie do serca jest ten dar za pośrednictwem osobistego grawerowania: Na szlachetnej, czarnej podstawy wykonanej z prawdziwego marmuru pyszni się tablica, na której Express z maksymalnie 20 znaków, co twoi bliscy na urodziny, rocznicę, na ojciec lub matka chce dać , Unikalny przez grawerowane prezenty pasuje jako osobisty zaskoczenia jako nagrody w konkursie lub turnieju!

Chude i muskularne Victor dostać prezenty przybędą w wielkiej rodziny i przyjaciół. Pokaż im, że są one prawdziwym zwycięzcą w twoich oczach!

Informacje szczegółowe

Materiał: marmur, z tworzyw sztucznych
Plaque personalizowane z maksymalnie 10 znaków w linii - bez znaków specjalnych
maks. 2 duże litery w wierszu
żadne słowa z więcej niż 10 liter
Wysokość: 25 cm
Masa: 600 g

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:29:52+00:00