Potrzebujesz pomocy?

Spersonalizowana ramka na zdjęcie dla noworodka

119,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Jeśli nie macie pomysłu na miły prezent z okazji narodzin dziecka znajomych, to proponujemy Wam miły i niezwykle osobisty podarunek. Osobisty, bo to spersonalizowana ramka na zdjęcie dla noworodka. Nie tylko pomieści zdjęcie bobasa ale także wygrawerujemy na niej imię bobasa oraz informacje odnośnie dnia i godziny narodzin, a także wagi i wzrostu w chwili przyjścia na świat. To taki prezent dla noworodka, który dorosły człowiek chętnie zabierze do własnego domu i… za 30 lat, będzie pokazywał własnym dzieciom.

* Pola wymagane

119,90 zł

Other customers bought

Opis produktu

Co kupić nowo narodzonemu bobasowi, czy też raczej – jego rodzicom? To pytanie zadajecie nam niezwykle często. Fakt faktem, takie maluszki bardzo szybko wyrastają z ubranek, a zapobiegliwi rodzice i dziadkowie zaopatrzyli tę małą istotę w odpowiednią ilość pościeli i kocyków jeszcze przed narodzinami. Można wybrać zabawkę, jednak… kto wie, czy nie zdublujemy grzechotki od cioci, czy gryzaka od wujka. Jeśli chcecie dać prezent, który za dwadzieścia parę lat obecny niemowlak zabierze do swojego domu i będzie na niego patrzył z autentyczną czułością, postawcie na spersonalizowaną ramkę na zdjęcie dla noworodka. Ramka ma formę otwieranej „książeczki”. Po otwarciu, na lewej stronie – jest miejsce na zdjęcie bobasa (w formacie 10 x 10 cm). Po drugiej stronie z przyjemnością wygrawerujemy imię malucha oraz (w kolejnych liniach) datę i godzinę narodzin, wagę i wielkość w momencie przyjścia na świat. Dodatkowo na tej stronie znajdują się wizerunki zabawek, na widok których na pewno uśmiechniecie się i Wy, i rodzice dziecka oraz ono samo, gdy będzie już kilka lub kilkanaście lat starsze.

Informacje szczegółowe

  • Jedna otwierana ramka na zdjęcie (o wymiarach 10 x 10 cm) oraz miejscem na wygrawerowanie informacji o narodzinach dziecka
  • Materiał: posrebrzony i lakierowany
  • Kolor: srebrny (błyszczący)
2020-02-24T06:27:14+00:00