Potrzebujesz pomocy?

Spersonalizować, szkło białe wino przez Leonardo - wąsów z inicjałami

79,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Kto szuka oryginalny i wzruszający sposób zadeklarować swoją miłość, która jest tutaj, aby nasza miłość serca zamek! Małe lub większe zamek z dużo ważniejsze i osobistego grawerowania - świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Nie tylko nazwa, a nawet słowa, krótkie frazy, powiedzenia, inicjały lub znaczące roczne dane mogą być wygrawerowane na tej wysokiej jakości dar i zrobić elegancki kieliszek wina białego tak nadzwyczajnego unikalnego i wielkiego kawałka pamięci, która nie tylko dobrze wygląda na półce lub w gablocie. Również na stole lub specjalnie umieszczone Dekoaccessoire w salonie lub kuchni, indywidualnie wygrawerowany białe wino szkło sprawia, że ​​najlepiej!

Nie martw się więcej, aby kupić coś złego: Specjalnie zindywidualizowane każde szkło białe wino, zapewnia, że ​​masz osobisty i dokładnie dopasowane do odbiorcy prezentu. Więc nigdy nie będzie źle i może wymyślić prezent, który zawsze odpowiedni odsetek na każdym stole urodzinowym lub partii, która przyciąga wzrok!

Informacje szczegółowe

Wydajność: 312 ml
Wysokość: 217 mm
Średnica: 75 mm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T15:39:27+00:00