Potrzebujesz pomocy?

Słuchawka prysznicowa - “Mikrofon”

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Wspaniały prezent dla śpiewaków operowych, ale też dla piosenkarzy-amatorów! Ta słuchawka prysznicowa wyglądająca jak mikrofon w stylu retro sprawi, że Twój śpiew pod prysznicem będzie jeszcze piękniejszy! Jest to na prawdę cudowny prezent!

Other customers bought

Opis produktu

Elvis czy Janis Joplin, Adele czy Katy Perry - obudź w sobie gwiazdę! Zdecydowanie najlepszym sposobem, żeby zostać mistrzem są codzienne treningi. A idealnym miejscem Twoja …osobista łazienka. Wskakuj pod prysznic i do dzieła! Jedyne czego potrzebujesz to odrobiny profesjonalizmu, a o to zadbaliśmy my. Zamień zwykłą słuchawkę prysznicową na tę wyglądającą jak mikrofon w stylu retro! Dzięki temu zabawnemu gadżetowi możesz zamienić się w śpiewaka operowego, gwiazdę rocka, rapera albo innego artystę! Wystarczy, że wybierzesz coś z ulubionego repertuaru i Twój głos rozbrzmi w całym domu. Dobra wiadomość jest taka, że nasz “mikrofon” pasuje do standardowego połączenia do węża prysznicowego! Krótka chwila i możesz zacząć prawdziwe show!
Taki podarunek sprawi, że Twoja rodzina będzie znacznie częściej się uśmiechać i częściej usłyszysz, któregoś z jej członków śpiewającego pod prysznicem! Jest to idealny podarunek dla wszystkich, którzy lubią nucić sobie w kąpieli. Daje on jeszcze więcej powodów to bycia szczęśliwym, zadowolonym, ba…nawet spełnionym!

Informacje szczegółowe

  • Słuchawka prysznicowa wyglądająca jak mikrofon
  • Materiał: Plastik
  • Wymiary: 25 x 12 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-17T15:16:37+00:00