Potrzebujesz pomocy?

Słuchawka prysznicowa - “Mikrofon”

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Wspaniały prezent dla śpiewaków operowych, ale też dla piosenkarzy-amatorów! Ta słuchawka prysznicowa wyglądająca jak mikrofon w stylu retro sprawi, że Twój śpiew pod prysznicem będzie jeszcze piękniejszy! Jest to na prawdę cudowny prezent!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Elvis czy Janis Joplin, Adele czy Katy Perry - obudź w sobie gwiazdę! Zdecydowanie najlepszym sposobem, żeby zostać mistrzem są codzienne treningi. A idealnym miejscem Twoja …osobista łazienka. Wskakuj pod prysznic i do dzieła! Jedyne czego potrzebujesz to odrobiny profesjonalizmu, a o to zadbaliśmy my. Zamień zwykłą słuchawkę prysznicową na tę wyglądającą jak mikrofon w stylu retro! Dzięki temu zabawnemu gadżetowi możesz zamienić się w śpiewaka operowego, gwiazdę rocka, rapera albo innego artystę! Wystarczy, że wybierzesz coś z ulubionego repertuaru i Twój głos rozbrzmi w całym domu. Dobra wiadomość jest taka, że nasz “mikrofon” pasuje do standardowego połączenia do węża prysznicowego! Krótka chwila i możesz zacząć prawdziwe show!
Taki podarunek sprawi, że Twoja rodzina będzie znacznie częściej się uśmiechać i częściej usłyszysz, któregoś z jej członków śpiewającego pod prysznicem! Jest to idealny podarunek dla wszystkich, którzy lubią nucić sobie w kąpieli. Daje on jeszcze więcej powodów to bycia szczęśliwym, zadowolonym, ba…nawet spełnionym!

Informacje szczegółowe

  • Słuchawka prysznicowa wyglądająca jak mikrofon
  • Materiał: Plastik
  • Wymiary: 25 x 12 cm
2023-01-29T22:45:26+00:00