Potrzebujesz pomocy?

Skarbonka "Ciągnik” z grawerowanie

219,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Ciągnik, czule nazywany „Ciągnik” to nie tylko duma rolnika i radość, nawet mali chłopcy są zafascynowani imponujących maszyn. Tak niezwykle precyzyjny detal oszczędności w tym wysokiej jakości skarbonki posrebrzanych tyle razy własnego ciągnika, ma mały wentylator, aby rozpocząć wcześnie ... świetny pomysł na prezent, dzięki name grawerowane z osobistym kontakcie!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Fani ciągników występują w niemal każdej grupie wiekowej, ale szczególnie chłopców w wieku od 3 do 10 lat, są zdumieni, gdy spot ciągnika w akcji. idealny dla nich jest szlachetny skarbonki z wysokiej jakości srebra, który miał, jak samochodzik ruchomych części. Zarówno wirujące koła i ruchome ostrze przynieść oczy małe wentylatory ciągników błyszczeć!

Aby dokonać rewelacyjny prezent bardzo osobisty, nazwę odbiorcy w ostrzu wygrawerowany jest ciągnik. Teraz jest Ciągniki Money Box nie tylko świetny wzrok i wielka motywacja do podziałów, można z jego wysokim połysku osobisty executora wspaniałej zabawy. A Zabezpieczenie rozruchu nie tylko oszczędza polerowania, co nieskazitelną powierzchnię bardziej wytrzymałe i mniej podatne na zarysowania.

Ciągnik jako napady Skarbonka jako prezent na urodziny, rejestracji lub gdy ktoś na wielkim śnie oszczędza się. Bardzo fajny pomysł!

Informacje szczegółowe

Skarbonka „Ciągnik” z grawerowanie

Ruchome koła i ostrze
posrebrzane i matowieniu-proof
14,5 x 8 x 9 cm
z nazwiska wyryte na ostrzu (bez znaków specjalnych)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T09:18:03+00:00