Potrzebujesz pomocy?

Shooting Star Trophy z osobistym blaszki

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Dla fanów Gwiazdy & Space - albo jako pożądanego artefaktu: The Shooting Star Trophy w wysokim połysku metalicznym różowym stojący na cokole z marmuru, na której tablica prankt z wybranym przez ty mówisz lub nazwa. Trofeum to fajny prezent na urodziny lub jako piękny gest na specjalne okazje takie jak skalowanie!

* Pola wymagane

109,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Czy „Happy Birthday”, „Jesteś moją gwiazdą” lub nazwa odbiorcy * Twój dar - The Shooting Star Trophy to wspaniały element projektu i piękne wspomnienie konkretnego zdarzenia, dla których został on przedstawiony. To może być Graduation być przeszedł testy jazdy lub specjalny urodzinowy - blaszka wyraźnie widoczne z przodu, uwieczniony okazji w sposób szczególny.

Modne błyszczące trofeum w metalowych różowych stoi na marmurowej podstawie w kolorze czarnym i posiada łącznie cm 18 (i 330 g masy), tak samo efektowne, kiedy wchodzi do pokoju i patrzy na nocnym stoliku, biurku lub kredens.

Ten osobisty majątek dar, który każdy zapamięta jest piękne dekoracyjne akcesoria na samej (i Shooting Star) fanów z życzeniami być określona bardzo zadowolony Starry!

Informacje szczegółowe

Shooting Star Trophy z osobistym blaszki

Zakres dostawy: Trophy w spadające gwiazdy tworzą czarną podstawą
Charakterystyka:
duża i mała supergwiazda w błyszczącym metalicznym różowym
solidna podstawa marmur
Tablica z indywidualną nazwę / hasło
Materiał: plastik, marmur
Kolor: metaliczny różowy, czarny
Wymiarach 18 cm (wysokość), 6,5 x 6,5 cm, 3 (podstawa)
Waga: 330 g

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-08-12T13:16:32+00:00