Potrzebujesz pomocy?

Sauna ręcznik haftować - niebieski

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Najważniejszą towarzysz podczas gdy w saunie: wystarczająco duże ręczniki. Jednak nie należy tylko chronić przed wzrokiem ciekawskich, ale także zapobiec kapanie potu zbyt dużo na drewnie z sauny. Ten bestickbaren Saunatuch odbiorca otrzymuje Saunazubehör z własnym nazwiskiem! Wspaniały!

Other customers bought

Opis produktu

Mix-upy! Ten ręcznik sauna może należeć tylko do jednego - i jeden, którego nazwa jest wyraźnie haftowane na miękkiej tkaniny!

Podpaska sauny wykonane w 100% z bawełny i środkami około 100 x 160 cm. Więc to na tyle duże, aby chronić organizm przed wzrokiem ciekawskich lub uzyskać komfortowe rozprowadzić. Jest on dostępny w kolorze niebieskim i białym - prostych, neutralnych kolorach, które z pewnością zadowolą każdego.

Oczywiście, ręcznik sauna może być również „nadużywane” być. Czy do wyschnięcia po kąpieli lub jako doskonała baza wypadowa do wizyty na plaży, ten ręcznik robi z partii.

Każdy, kto szuka przydatnych i niepowtarzalny prezent dla Schwitzfans spoczywa na tym haftowanym ręcznikiem sauny ustalona prawidłowo. Czy jako pojedynczy prezent lub razem z cudownie pachnącego zestawu oleju saunie, z tym osobistym darem masz gwarancję, aby zdobyć punkty!

Informacje szczegółowe

Sauna ręcznik haftować - niebieski

zaw. haft indywidualną nazwę (bez znaków specjalnych)
Materiał: 100% bawełna
O wymiarach 100 x 160 cm
z ramką (około 9 cm)
pranie do 60 stopni
kolor niebieski

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T07:13:23+00:00