Potrzebujesz pomocy?

Samochód do jazdy po ścianach

159,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Szukasz najlepszego prezentu na Dzień Dziecka dla dziesięciolatka? Chyba nie mogłeś lepiej trafić! Gdy na początku chłopak pomyśli , że dostał kolejne zdalnie sterowane auto, okaże się, że to tylko połowa prawdy. Oto bowiem samochód do jazdy po ścianach. Z naszego doświadczenia wynika jasno: tak samo chętnie bawią się nim dzieci, jak i dorośli. Dzięki podciśnieniu, pojazd utrzymuje się na pionowej ścianie i z łatwością się po niej porusza.

Other customers bought

Opis produktu

Prezent dla chłopca, który ma już 30 aut i masę klocków oraz gier? Mamy coś, co sprawi, że oczy malucha szerzej się otworzą a na twarzy pojawi się autentyczny i szczery uśmiech. Oto zabawka, o której marzą mniejsze i ci całkiem dorosłe chłopaki: samochód do jazdy po ścianach! Auto jest oczywiście zdalnie sterowane i ma dwa tryby. Pierwszy, to jazda po podłodze, gdzie będzie świetnie sobie radził. Drugi: to jego zadanie specjalne. Dzięki specjalnemu systemowi z użyciem śmigła umieszczonego pod spodem, które wytwarza niewielkie podciśnienie, samochód nie tylko jest w stanie utrzymać się na ścianie czy suficie ale również może po nich jeździć. Zdalnie sterowane samochody zawsze przyciągały wzrok chłopaków ale gwarantujemy, że tak ostrej jazdy zabawkowym autem jeszcze nie zaznaliście. Zwłaszcza, że w jednym pomieszczeniu można urządzić wyścigi aż trzech takich bolidów i nie spowoduje to zakłóceń w kontroli pojazdów. Wspaniały prezent na urodziny ośmiolatka, czy na Boże Narodzenie.

Informacje szczegółowe

  • Jeden bezprzewodowy, zdalnie sterowany samochód
  • Dwie funkcje jazdy: normalny wyścig oraz tryb „antygrawitacyjny”
  • Dzięki kontrolerowi kanału Decke3, możliwe jest prowadzenie do trzech aut w tym samym pomieszczeniu bez zakłóceń w sterowaniu nimi
  • Zaprojektowane do jazdy wewnątrz pomieszczeń
  • Wymagania: 6 1,5 V / Baterie AA (brak w zestawie)
  • Kolor: czarny / niebieski / czerwony
  • Główny materiał: tworzywo sztuczne

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-02-21T19:59:07+00:00