Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Ramka na zdjęcia ze sznurkiem

W MAGAZYNIE

Wyjątkowo sympatyczny sposób, aby pokazać swoje zdjęcia czy pocztówki! „Sznurek na pranie” to niezwykła, drewniana ramka, w której znajdują się dwie linki, do których przyczepiamy klamerki trzymające np. nasze ulubione rodzinne fotki. Proste, pomysłowe i super ładne!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
171,90 zł
- +
Zawiera VAT, darmowa wysyłka
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Dyskretny urok tej ramki polega na miłym skojarzeniu ze świeżym, suszącym się praniem. Chcesz oryginalnie zaprezentować swoje zdjęcia? „Sznurek na pranie” to proste i pomysłowe rozwiązanie. Ramka pomieści wiele zdjęć, a do tego po każdej kolejnej podróży, wycieczce czy imprezie urodzinowej będzie można szybko i łatwo wymienić zdjęcia na nowe. Dzięki temu ramka będzie zdobić ścianę wiele, wiele lat! To po prostu ładne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego domu, dzięki któremu w oryginalny sposób będzie można pochwalić się wspomnieniami z udanych wakacji, czy romantycznymi momentami we dwoje. Niech wspaniałe chwile, uwiecznione na zdjęciach towarzyszą Ci już zawsze! Oczywiście ramka sprawdzi się świetnie w każdym wnętrzu, dzięki czemu to po prostu fantastyczny pomysł na prezent dla domowników, którzy posiadają jakieś ciekawe i ważne zdjęcia „z dawnych lat”. Wielkie momenty w życiu każdej rodziny powinny przecież być wyeksponowane i zaprezentowane w ciekawy, niebanalny sposób, więc ramka „Sznurek na pranie” sprawdzi się tu wprost idealnie. W ramce możesz umieścić nie tylko ciekawe fotki, ale też np. kartki z numerem telefonu czy jakąś ważną notatką. Spraw komuś ciekawy i funkcjonalny prezent, który będzie miłą niespodzianką dla osoby w dowolnym wieku!

Informacje szczegółowe

 • W tym 2 linki i 12 mini-klamerek
 • Wymiary: 50.8 x 43.2 x 3.2 cm
Opinie
Napisz własną recenzję
^2017-11-24T10:53:46+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1