Potrzebujesz pomocy?

Ramka na zdjęcia 3D

Już od: 125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Klasyka w nowoczesnym wydaniu, to z pewnością to, co możemy powiedzieć o ramce 3D. Z pozoru zwykła, biała lub czarna oprawa, kryje w sobie wielką niespodziankę. Można w niej umieścić nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim drobne przedmioty takie jak biżuterię, ulubiony kamień czy monetę. Dzięki silikonowej membranie każda, z pozoru mała i drobna rzecz, będzie wyglądała zjawiskowo. Ramka z efektem 3D to idealny prezent na każdą okazję, przede wszystkim dzięki wielu możliwościom wykorzystania i prezentacji przedmiotów.

Other customers bought

Opis produktu

Nowoczesna technologia i obraz 3D zamknięty w klasycznej oprawie to produkt, który przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek czy płeć. Jeszcze nigdy obrazy z efektami specjalnymi nie był tak blisko i na wyciągnięcie ręki. W ramce na zdjęcia można umieścić nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim różne, drobne przedmioty. I tak w ciągu kilku minut na biurku możne stanąć zjawiskowa moneta w efekcie 3D, a na kuchennej szafce ususzone zioła czy znaleziona na wakacjach muszelka. Wręczenie ramki na zdjęcia 3D jako prezent to jednak tylko pierwsza możliwość. Inna jest taka, że sama oprawa może służyć jako opakowanie upominku – może to dobry pomysł na oświadczyny lub wręczenie biletu lotniczego na wymarzone wakacje? Efekt 3D to zasługa przezroczystej silikonowej membrany, która sprawia, że umieszczone w środku przedmioty, wyglądają jakby pływały. Ramka występuje w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych (biały lub czarny) dlatego idealnie skomponuje się i uzupełni każde wnętrze. Ramka na zdjęcia 3D to idealny prezent i oryginalny pomysł na wręczenie upominku dla każdego kto ceni sobie klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: przezroczysta silikonowa membrana (gwarancja trójwymiarowego efektu), właściwości materiału mogą powodować powstawanie pęcherzyków powietrza w błonie
  • Kolory: czarny lub biały
  • Wymiary: 100 mm x 100 mm x 25 mm (wewnątrz)
  • Instrukcja obsługi: membranę silikonową można czyścić środkiem do czyszczenia szkła

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-05T09:02:00+00:00