Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Ramka "Mr. & Mrs."

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego ramka "Mr. & Mrs.” będzie doskonałym elementem wyposażenia wnętrza mieszkania młodego małżeństwa. W czterech ramkach tworzących piękną integralną całość z biało czarnym napisem para będzie mogła umieścić fotografię ze ślubu, pierwszych wakacji czy wieczoru zaręczyn. Krótka foto-historia zawsze będzie im przypominać najszczęśliwsze momenty w ich życiu. Idealny pomysł na prezent ślubny lub parapetówkę.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
54,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Podobno związek dwojga zakochanych ludzi dzieli się na kilka etapów. Teoria mówi o magicznej cyfrze 3, która niejako determinuje i wyznacza stopień zauroczenia – pierwsze trzy miesiące, zakochania – trzy lata i przyzwyczajenia – 30 lat. Warto, każdy z tych momentów zapamiętać i pielęgnować, szczególnie, że w tym czasie pojawia się wiele wyjątkowych chwil. Pierwsze wspólne wakacje, zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, rocznice ślubu i wiele, wiele innych, Wymieniać można byłoby w nieskończoność, a każde z tych wydarzeń powinno mieć odpowiednie miejsce w sercu i pamięci zakochanej pary. Uwiecznione na fotografiach momenty można także umieścić na ścianie i móc na co dzień cieszyć się na myśl o nich. Doskonałym prezentem na każdą ze wspomnianych okazji oraz wspaniałym elementem wyposażenia wnętrza będzie ramka "Mr. & Mrs.". Biała, wykonana z wysokiej jakości plastiku rama składa się z czterech miejsc na fotografię, które połączone są ze sobą biało-czarnym napisem. Ramka doskonale wkomponuje się w każdy wystrój, a zachowane w niej wspomnienia nie tylko zawsze wprawią w dobry nastrój mieszkańców domu, ale także wzbudzą zainteresowanie i zachwyt gości. Ramkę "Mr. & Mrs." podarować można Parze Młodej w dniu ślubu, ale także zakupić ją wspólnie, wybierając elementy wystroju do swojego mieszkania.

Informacje szczegółowe

 • Materiał: plastik
 • Wymiary całkowite: ok 38 cm x 32 cm 3 zdjęcia 10 x 15 cm oraz 1 zdjęcie 13 x 18 cm
 • Kolory: biały, czarny
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T16:29:31+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1