Potrzebujesz pomocy?

RACKPACK - grawerowane pudełko z chłodnicy wina

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Stylowy, elegancki, zaskakujące. Ta drewniana skrzynka z RACKPACK jest przedstawienie nie tylko świetny sposób na dodanie butelkę pysznego soku winogronowego, ale okazuje się, że to mądry przez korek warstwy izolacyjnej również równa chłodnicy wina - tak wino z przyjemnym szczątków temperatury pitnej. Gourmet dar z Aha-factor!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Fajna prezent dla chłodnej przyjemności wina: To pole RACKPACK jest wielkim darem dla niespodzianka! Przekonuje o eleganckim wyglądzie świerka, który jest również przyjazny dla środowiska posiada certyfikat FSC butelkę wina za utalentowanego przyjaciela.

Następnie sprawdza osobiste grawerowanie zachwyci być wybrany w dwóch rzędach i data, jak chcesz i wyryte w drewnie. Tak, że dar jest również bardzo osobistym darem jest to, że można zachować przez lata dobrze na cześć i na pewno będzie.

Ale nie tylko na zewnątrz sprawia, że ​​naprawdę była ona: Wnętrze nadal posiada gotowy specjalną niespodziankę! Ponieważ w krótkim czasie po złożeniu części pokrywy nie tylko są one mocowane za pomocą układów magnesów w dolnym położeniu i teraz warstwa izolacyjna korek wchodzi w grę, ponieważ prowadzi to do pasywnego chłodzenia, które mogą oznaczać potencjalnie w ciągu 1,5 godziny optymalnej temperaturze do picia , Super pomysł na prezent dla miłośników i gospodarze!

Informacje szczegółowe

RACKPACK - grawerowane pudełko z chłodnicy wina

chłodzenie pasywne za pomocą warstwy izolacyjnej korka
utrzymuje min. 1,5 godziny ochłodzenia
Utrwalenie części pokrywy przez zintegrowanych magnesów
Materiał: świerk certyfikatem FSC
Waga: 1,1 kg
Poradnik:

Oferta obejmuje tylko dar bez treści.
Służy do grawerowania zadowolić max. 2 liter.

2023-06-02T09:35:34+00:00