Potrzebujesz pomocy?

Pudełko na pamiątki

189,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Bilety, piasek z plaży, listy miłosne czy muszelki - wszystkie te rzeczy mogą przywracać nam wspomnienia o cudownych chwilach, momentach i miejscach. Warto trzymać takie przedmioty, aby w gorszych chwilach móc wrócić pamięcią do tych wszystkich pięknych dni! Jest to fantastyczny prezent dla sentymentalnych marzycieli!

Other customers bought

Opis produktu

Po przywiezieniu z wakacji muszelek, albo małego kamyczka często nie wiemy co z nim zrobić i gdzie go położyć, aby się nie zawieruszył. Pudełko na wspomnienia i pamiątki pozwoli Ci przechować te wszystkie przedmioty w bezpiecznym miejscu, do którego zawsze będziesz móc zajrzeć! W tym eleganckim, drewnianym pudełku znajdziecie 4 przedmioty: Notatnik, w którym możecie schować zdjęcia, bilety na koncerty, miłosne liściki albo zapisać wszystkie swoje złote myśli. Metalowe pudełko, do którego zmieszczą się zagraniczne monety, muszelki lub inne małe przedmioty przywiezione z podróży. Długa koperta idealnie nadaje się do przechowywania bransoletek, wisiorków, pierścionków, a także biletów samolotowych. Mała probówka doskonale się nada, żeby wsypać do niej garstkę piasku z plaż, na których mieliście okazje się opalać. Pudełko na wspomnienia i pamiątki pozwoli Wam zachować wszystkie ukochane drobiazgi przez długi czas i jest fantastycznym podarunkiem dla wszystkich marzycieli! Jest to także cudowny prezent dla wszystkich osób, które kochają żyć wspomnieniami!

Informacje szczegółowe

  • Wysokiej jakości drewniane pudełko (20,8 x 31 x 6 cm) przechowuje: Notatnik A6, Metalowy pojemnik z pokrywką (9,5 x 9,5 cm), Brązową kopertę,  Probówkę z zatyczką, W atrakcyjnym opakowaniu

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-16T20:41:20+00:00