Potrzebujesz pomocy?

Pudełko drewnianych klocków z grawerem

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Dużo mini gier z drewna, które można wykorzystać na wiele różnych ciekawych sposobów. Spraw dziecku radość tym niepowtarzalnym prezentem, który do kreatywnej zabawy zachęci również dorosłych.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Ten prezent to połączenie przyjemnego z pożytecznym, entuzjazmu do zabawy i chęci do nauki! Składający się z trzech części zestaw jest sposobem na ćwiczenie cierpliwości, ale przede wszystkim wyzwaniem w rozwiązaniu mini łamigłówki. Celem gier, jest trening zręczności oraz umiejętności przestrzennego myślenia. Prezent, który jest nie tylko sposobem na zagospodarowanie czasu, lecz także przyjemną formą rodzinnej aktywności. Na wierzchniej części starannie wykonanego drewnianego pudełka znajduje się miejsce na grawerowaną dedykację. Ten jednoznacznie wyjątkowy prezent na długo pozostanie w pamięci dziecka. Jednocześnie poręczny rozmiar opakowania czyni go łatwym w użyciu również poza domem. Prezent od serca.

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 18 x 7,8 cm
  • Waga: 779g
  • Ostrzeżenie: produt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia
  • Uwaga: W związku z tym, że produkt wykonany jest z naturalnych surowców, istnieje możliwość, że grawery nie będą wyglądać identycznie. Mogą wystąpić drobne nierówności.
2023-02-06T20:38:48+00:00