Potrzebujesz pomocy?

Pszenica piwo szkło z bagażnika nożnej grawerowania i nazwy

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Dla smakoszy piwa pszenicy, które są entuzjastycznie nastawieni do świata futbolu, to szkło pszenica piwo jest wygrawerowana nazwa i osobisty prezent. Zgodnie z żądaniem, można uwiecznić dwa lata numery i nazwy ze „ścieżek” (jak Tip króla Marcel). Piękny prezent pomysł jak cena zwycięzca konsorcjum!

* Pola wymagane

69,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

„Typer Marcel”, „Kara-King Florian”, „napastnik Tina” lub „kicker mistrz Jan” - które będą dokładnie wyryte na tej piwa szkła, jest w twoich rękach. Wystarczająco dużo możliwości, aby inspirować przyjaciół i krewnych z pasji do piłki nożnej i pragnienie piwem, są w każdym razie!

Zawsze na szybie mogą znaleźć słowo „MODERN FOOTBALL CLUB” i sylwetka klasycznego buta piłkarskiego, są wyryte powyżej i poniżej trzech gwiazd jak dekoracja. Wszystko to jest po prostu piękny projekt szkła, indywidualny projekt może być wstrząśnięty ostateczna. Poza nazwą i wszelkich dodatków pozwoli uwiecznić dwie daty. Kiedy kufel jest pijany ze szklanym słoju w przyszłości, więc jest jasne, kto jest właścicielem unikalnego kawałek.

Czy ktoś chce dać Koleś sezon strzelcem w lidze amatorskiej, zwycięzca puli zakładów lub siostry, który wygrał turniej piłkarzyków pszenicy piwa szklankę nożnej startowego grawerowania i nazwisko jest na pewno świetny wybór!

Informacje szczegółowe

Pszenica piwo szkło z bagażnika nożnej grawerowania i nazwy

Szkło do piwa pszenicy (pojemność 0,5 L)
Grawerowanie buta do piłki nożnej, a wyrazy „MODERN FOOTBALL CLUB”
zindywidualizowane grawerowanie 2 numery rocznie ( „1987-2016”) oraz podpisu ( „końcówka Marcel króla”)
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do personalizacji.

2022-08-19T01:44:52+00:00