Potrzebujesz pomocy?

Praktyczny multi-narzędzie ze grawerowania

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

„Nie ma problemu, będę naprawić„, że”Z tym wielofunkcyjnym narzędziem do rozwiązywania zadań z udziałem innych twardy orzech zęby i zawsze ma odpowiednie narzędzie tutaj. Super użyteczne narzędzie wielofunkcyjne można ponadto grawerowane osobiście - to z praktycznego a jednocześnie bardzo indywidualny pomysł na prezent!

* Pola wymagane

129,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Było 10 różnych narzędzi w jednym, masz to jeśli masz podłączony poręczny Multi-Tool! W prosty i piękny wszechstronny do kieszeni i plecak zatrzymany nie chcesz przegapić więcej super real pomocy jest: Oprócz młotek pazur z dużym clubface także śrubokręt z nim, piła, plik, nóż śrubokręt krzyżakowy, szczypce do cięcia drutu, rozwiertak i otwieracz!

Więc trzeba w każdym razie kołowrót właściwym narzędziem w ręku, ale wielki pomocnik oczywiście w życiu codziennym bardzo dobrze wykorzystać. Tylko kto pracuje dużo z rąk, znaleźć wiele zastosowań, dla których chłodny multitool, oszczędza dużo czasu pracy i nerwów.

Wisienką na torcie z tego daru jest po prostu utrwalić prywatnego grawerowanie z życzeniami, trochę poświęcenia lub nazwę odbiorcy na buku. Bardzo dobry pomysł prezent!

Informacje szczegółowe

Multitool z grawerowanie

Materiał: Buchholz, stal nierdzewna
Wymiary zamknięty: około 14 x 7,6 x 1,8 cm
Waga: 250 g
zamykana z pałąkiem zabezpieczającym
obejmuje:
pazur młotek
Wkrętak z płaskim grotem
śrubokręt
widział
plik
nóż
szczypce
przecinak drutu
rozwiertak
otwieracz do butelek
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

2023-06-09T20:53:50+00:00