Potrzebujesz pomocy?

Praktyczne multitool siekiery z grawerowanie

134,55 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

„Nie ma problemu, będę naprawić„, że”Z tym wielofunkcyjnym narzędziem do rozwiązywania zadań z udziałem innych twardy orzech zęby i zawsze ma odpowiednie narzędzie tutaj. Super użyteczne narzędzie wielofunkcyjne można ponadto grawerowane osobiście - to z praktycznego a jednocześnie bardzo indywidualny pomysł na prezent!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Z 10 narzędzi zawartych ten multitool jest idealnym towarzyszem w każdej sytuacji wymagającej małą rzemieślnik. Wykonane z drewna bukowego i narzędzia ze stali nierdzewnej jest tylko na tyle duża, aby zmieścić się w kieszeni lub plecaku, a więc nie pozostawia podczas jazdy w dół. musi zostać pokonany bez względu na to, czy posiekane domu drewnie lub święto, śledzia w ziemi - wsporniki wszechstronny z siekierą, płaska i Phillips śrubokręt, piła, nóż, pilnik, szczypce, nóż z drutu, rozwiertak i otwieraczem do butelek.

Niewielki, elegancki pomocników jest łatwy do przechowywania dzięki jego paska bezpieczeństwa i zaangażowany przy użyciu narzędzia, pewne: dla bezpiecznych i szybkich rezultatów jak profesjonalistów.

Szczególnie wielkie: Drewniany uchwyt może być personalizowane grawerowanie, która optymalnie dostosowuje multiklucz do którego obdarowany lub gwarancji oraz zapewnia radość w rzemiośle.

Informacje szczegółowe

Multitool siekiery z grawerowania

Materiał: Buchholz, stal nierdzewna
Wymiary zamknięty: w przybliżeniu 23 x 14 x 7,7 cm
zamykana z pałąkiem zabezpieczającym
obejmuje:
Topór
Wkrętak z płaskim grotem
Phillips - śrubokręt
widział
plik
nóż
szczypce
przecinak drutu
rozwiertak
otwieracz do butelek
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-14T19:46:06+00:00