Potrzebujesz pomocy?

Multinarzędzie z grawerem

99,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +

Dostawa od 3-5 dni

Młotek, wkrętak, śrubokręt krzyżakowy, piłę, nóż, szczypce, rozwiertak, przecinak drutu, pilnik oraz otwieracz do butelek, a wszystko to zamknięte w wykonanym ze stali i buku, podręcznym przyrządzie. Multinarzędzie to idealny prezent – praktyczny i funkcjonalny, a dzięki grawerowaniu, nietuzinkowy i oryginalny.

* Pola wymagane

99,90 zł

Other customers bought

Opis produktu

Majsterkowanie w domu i ogrodzie to przede wszystkim ciężka i czasochłonna praca, ale także chwila dla siebie i swoich pasji. Wielu mężczyzn lubi domowe roboty, czują się wtedy potrzebni, a docenieni za pracę, długo o tym pamiętają. Taki hobbysta w domu to prawdziwy skarb. Przykręci, dokręci i naprawi. Aby domowa złota rączka w pełni mogła cieszyć się swoimi zadaniami warto podarować mu (lub jej) praktyczne multinarzędzie z grawerem. Wykonane z wysokiej jakości stali i drewna bukowego przyrząd doskonale sprawdzi się zarówno podczas wykonywania domowych obowiązków, jak i w trakcie wakacji. W zestawie znajduje się aż 10 najczęściej używanych narzędzi, a wszystko to zamykane jest klamrą zabezpieczającą i mieści się w plecaku, torbie i dłoni. Dzięki temu praktycznemu i funkcjonalnemu gadżetowi majsterkowicz zawsze ma pod ręką: młotek, wkrętak, śrubokręt krzyżakowy, piłę, nóż, szczypce, rozwiertak, przecinak drutu, pilnik oraz otwieracz do butelek. Na mini skrzynce z narzędziami dodatkowo można wygrawerować imię, datę urodzenia lub ważne dla obdarowywanej osoby, motto. Z tym pięknym uzupełnieniem prosto z serca praktyczne multinarzędzie z grawerem nie jest tylko zwykłym przyrządzam, jest przede wszystkim idealnym prezentem i wspaniałą pamiątką.

Informacje szczegółowe

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Wymiary zamknięte: 14 cm x 7.6 cm x 1.8 cm
  • Waga: 250 g
  • Zamknięcie: pałąkiem zabezpieczającym w zestawie: młotek, wkrętak z płaskim grotem, śrubokręt krzyżakowy, piła, pilnik, nóż, szczypce, przecinak drutu, rozwiertak, otwieracz do butelek
  • Grawerowanie: do 20 znaków (bez znaków specjalnych)
2021-01-21T09:58:44+00:00