Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Multinarzędzie z grawerem

99,90 zł
z VAT
- +

W MAGAZYNIE

Młotek, wkrętak, śrubokręt krzyżakowy, piłę, nóż, szczypce, rozwiertak, przecinak drutu, pilnik oraz otwieracz do butelek, a wszystko to zamknięte w wykonanym ze stali i buku, podręcznym przyrządzie. Multinarzędzie to idealny prezent – praktyczny i funkcjonalny, a dzięki grawerowaniu, nietuzinkowy i oryginalny.

* Pola wymagane

99,90 zł

 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Majsterkowanie w domu i ogrodzie to przede wszystkim ciężka i czasochłonna praca, ale także chwila dla siebie i swoich pasji. Wielu mężczyzn lubi domowe roboty, czują się wtedy potrzebni, a docenieni za pracę, długo o tym pamiętają. Taki hobbysta w domu to prawdziwy skarb. Przykręci, dokręci i naprawi. Aby domowa złota rączka w pełni mogła cieszyć się swoimi zadaniami warto podarować mu (lub jej) praktyczne multinarzędzie z grawerem. Wykonane z wysokiej jakości stali i drewna bukowego przyrząd doskonale sprawdzi się zarówno podczas wykonywania domowych obowiązków, jak i w trakcie wakacji. W zestawie znajduje się aż 10 najczęściej używanych narzędzi, a wszystko to zamykane jest klamrą zabezpieczającą i mieści się w plecaku, torbie i dłoni. Dzięki temu praktycznemu i funkcjonalnemu gadżetowi majsterkowicz zawsze ma pod ręką: młotek, wkrętak, śrubokręt krzyżakowy, piłę, nóż, szczypce, rozwiertak, przecinak drutu, pilnik oraz otwieracz do butelek. Na mini skrzynce z narzędziami dodatkowo można wygrawerować imię, datę urodzenia lub ważne dla obdarowywanej osoby, motto. Z tym pięknym uzupełnieniem prosto z serca praktyczne multinarzędzie z grawerem nie jest tylko zwykłym przyrządzam, jest przede wszystkim idealnym prezentem i wspaniałą pamiątką.

Informacje szczegółowe

 • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
 • Wymiary zamknięte: 14 cm x 7.6 cm x 1.8 cm
 • Waga: 250 g
 • Zamknięcie: pałąkiem zabezpieczającym w zestawie: młotek, wkrętak z płaskim grotem, śrubokręt krzyżakowy, piła, pilnik, nóż, szczypce, przecinak drutu, rozwiertak, otwieracz do butelek
 • Grawerowanie: do 20 znaków (bez znaków specjalnych)
2019-02-23T19:53:43+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.63 out of 5.00 stars. Based on 414 votes 1