Więcej widoków

Poznaj strzelanie

W MAGAZYNIE

Szukasz miejsca, w którym razem ze znajomymi moglibyście spędzić niedzielne popołudnie? A może organizujesz wieczór kawalerski i szukasz pomysłu na to, jak zacząć tę wyjątkową imprezę? Nie zastanawiaj się dłużej - wybierz szkolenie strzeleckie! Gwarantujemy, że wraz ze znajomymi przeżyjecie niezwykłą przygodę i poczujecie ekstremalne doznania.
  • Zamów do 12:00, wysyłka jeszcze tego samego dnia
  • Pomoc Prezentowa: +48 22 39 70 138
  • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni
  • Bon ważny 12 miesięcy
150,00 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
  • Zamów do 12:00, wysyłka jeszcze tego samego dnia
  • Pomoc Prezentowa: +48 22 39 70 138
  • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni
  • Bon ważny 12 miesięcy
Opis produktu

Szczegóły

Strzelanie od zawsze wywołuje olbrzymie emocje wiążące się z umiejętnością użycia broni palnej, jak i znajomością zasad jej działania.

Dzięki nam pod okiem doświadczonych instruktorów oraz strzelców poznacie standardy posługiwania się bronią. Przekonacie się, ile waży prawdziwy Glock, jak mocna jest siła odrzutu broni i jak należy trzymać karabin AR 15, żeby podczas wystrzału nikt nie ucierpiał. Szkolenie strzeleckie jest doskonałą propozycją dla osób chcących zdobyć podstawową wiedzę z zakresu strzelectwa oraz obycie w posługiwaniu się bronią palną. Organizatorzy zadbają o to, abyście się nie nudzili. Trening zaczniecie od instruktażu z obsługi broni, nauki celnego strzelania i zasad bezpieczeństwa. Następnie czas na prawdziwe strzelanie! W sumie macie 20 strzałów z pistoletów CZ75 kaliber 5,6mm i Glock 17 kaliber 9,19mm. Wisienką na torcie będzie 5 strzałów z karabinu AR 15 kaliber 5,56mm.

Jak wiadomo, z bronią nie ma żartów. Na szczęście nad Waszym bezpieczeństwem cały czas będą czuwać doświadczeni instruktorzy, którzy omówią z Wami tajniki strzelectwa. Brzmi zachęcająco? Nie zastanawiaj się dłużej! Zapewnij sobie i znajomym rozrywkę, na jaką nie każdy jest w stanie się odważyć. Spróbuj, może to właśnie Ty zostaniesz królem strzelców. Gwarantujemy, że po pierwszej wizycie, będziesz chciał tu wracać.


Informacje szczegółowe

Życzymy niezapomnianych wrażeń!

Bon ważny dla 1 osoby
60 - 120 minut
Minimalny wiek: 16 lat

Dodatkowe Informacje:
Wymagana wcześniejsza rezerwacja
Opinie
Napisz własną recenzję
Lokalizacja na mapie
Map
^ 2016-12-04T20:02:19+00:00