Potrzebujesz pomocy?

Posrebrzane kieliszki dla pary

395,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Możliwy DHL Express
- +
Nie ma chyba drugiego wina, które tak bardzo kojarzy się z miłością, co szampan. To fakt, uderza do głowy tak, jak prawdziwe uczucie! Oto posrebrzane kieliszki do szampana z grawerem. Wykończone z wielką starannością, robią przepiękne wrażenie. Sprawdzą się jako prezent na imprezę zaręczynową oraz jako bardzo uniwersalny podarunek na ślub. Uniwersalny, a jednak niezwykle osobisty, dzięki temu, iż na powierzchni szkła naniesiemy imiona oraz wybraną datę.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

„Niech im gwiazdka pomyślności nigdy nieeee zagaśnie...”. Oj, właśnie przypomniały się nam wszystkie weselne toasty, koniecznie zakończone pocałunkiem Państwa Młodych i obowiązkowym wzniesieniem kieliszków ku niebu! Zanim jednak pojawicie się jako goście na przyjęciu weselnym, czeka Was niewątpliwie trudny wybór prezentu ślubnego. Nie jest to łatwe: jeśli nie ma tzw. listy prezentowej albo Państwo Młodzi nie są Wam bliscy na tyle abyście wiedzieli, co sprawi im autentyczną radość. W takich sytuacjach, gdy prosicie nas o pomoc, polecamy prezenty uniwersalne, tematycznie zbliżone do uroczystości, na którą się wybieracie. W tym wypadku za motyw przewodni niech posłuży Wam miłość. Idąc tym tropem, polecamy Wam np. te piękne posrebrzane kieliszki do szampana z grawerem. Na kieliszkach widnieje wizerunek dwóch gołębi niosących w dzióbkach obrączki. Aby nadać im bardzo osobistego charakteru, naniesiemy na nie również imiona małżonków oraz datę zawarcia przez nich związku małżeńskiego. Taki upominek będzie przypominał o najważniejszym dniu wspólnego życia za każdym razem, gdy jako mąż i żona napiją się wina.

Informacje szczegółowe

  • Grawerowane posrebrzane kieliszki do wina musującego z gołębiami i obrączkami z możliwością dodania imion małżonków i daty ich ślubu
  • Wymiary: 25 cm (wysokość) 6 cm (średnica)
  • W eleganckim pudełku – w sam raz na prezent
2022-08-20T07:27:27+00:00