Potrzebujesz pomocy?

Podstawka z łupka z grawerem

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Zarówno mogą być elegancką ozdobą stołu, jak pełnić funkcję stylowego talerza. Bez względu na to, w jaki sposób wykorzystasz podstawkę z łupka, wiedz, że wszelkie przysmaki, przekąski czy owoce będą się na nich niesamowicie pysznie prezentować. Dodatkowym bonusem jest możliwość wykonania grawerunku, który dodatkowo wzbogaci tak niezwykły półmisek. Pomysł na prezent z klasą!

Other customers bought

Opis produktu

Twoi najbliżsi przyjaciele niebawem zamierzają wstąpić w związek małżeński, a ty nadal poszukujesz jakiegoś niebanalnego, a jednocześnie idealnego na taką okazję prezentu? Doskonały wybór. Prostokątna podstawka z łupka z wybranym przez ciebie napisem zaskoczy i wzruszy twoich przyjaciół. Możesz umieścić ich imiona, wspólne nazwisko i datę ślubu. Piękna pamiątka, która już zawsze będzie przypominać ten niezwykły dzień. Prostokątny, czarny talerz z łupka, chociaż minimalistyczny w formie niesamowicie efektownie prezentuje się na stole. A każda przekąska, owoc czy deser dzięki jego prostocie ma idealną oprawę. Można na nim nie tylko serwować potrawy, ale także wykorzystać go jako podstawkę pod gorące naczynia, chociaż szkoda go zasłaniać. Naturalne nierówności i „wzór” nadaje mu charakterystyczny wygląd, a jednocześnie daje się go łatwo wyczyścić. Jeśli wasi przyjaciele cenią prostotę, styl i elegancję to będzie dla nich wspaniały prezent i cudowna pamiątka.

Informacje szczegółowe

  • Prostokątny półmisek do serwowania potraw
  • Grawerunek: Imię i data mogą być zindywidualizowane
  • Materiał: Łupek
  • Wymiary: 40 x 30 x 0,5 cm
  • Uwagi: Artykuł ten jest naturalny, wymiary mogą zatem różnić się nieznacznie. Ponieważ łupek jest naturalnym produktem, grawerunki mogą się różnić.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T01:52:56+00:00