Potrzebujesz pomocy?

Podręczna cyfrowa waga bagażowa

104,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +
Koniec z poszukiwaniem wagi przed wylotem z wakacji! Teraz podręczną cyfrową wagę bagażową można mieć zabrać ze sobą na urlop i bez obaw dopakować się regionalnymi smakołykami i nowymi ubraniami. Ten gadżet to zbawienie dla każdego, kto często podróżuje.

Other customers bought

Opis produktu

Podróż pod kontrolą, a dokładniej walizka, która już nigdy nie przewyższy dopuszczalnego ciężaru to zbawienie, które doceni każdy, komu zdarza się latać zarówno podczas wakacji jak i wyjazdów służbowych.

Podręczna cyfrowa waga bagażowa to gadżet, który powinien znaleźć się w każdym domu. Kompaktowe urządzenie nie tylko uchroni podróżników przed stresem czy rozpakowywaniem oraz przepakowywaniem bagażu, ale także pozwoli uniknąć dodatkowych opłat. Kiedy więc wśród rodziny czy przyjaciół masz kogoś, kto często podróżuje, to właśnie znalazłeś dla niego idealny prezent. Każdy, kto zna ból wyrzucania do śmietnika pamiątek i pyszności prosto z małego, regionalnego sklepiku będzie zachwycony. Waga ma dodatkowo funkcję latarki i power banku niezbędnych podczas każdego wyjazdu. Udanej podróży!

Informacje szczegółowe

Podręczna cyfrowa waga bagażowa

  • Materiał: wysokiej jakości plastik ABS
  • W zestawie: wyświetlacz LED, latarka LED, bank mocy 800 mAh
  • Ładowanie: kabel microUSB
  • Wymiary: 3,5 x 15,5 x 5,5 cm, waga: 130 gram

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2020-10-28T23:19:40+00:00