Potrzebujesz pomocy?

Podgrzewacz do olejków zapachowych

89,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Subtelnie padające światło, wyjątkowy zapach, i przytulna atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi, wszystkie doznania zapewni mały podgrzewacz do olejków. W ręcznie wykonanym naczyniu ustawia się małą świeczkę "podgrzewacz", która podgrzewać będzie ułożone na talerzyku powyżej małe polane olejkami eterycznymi kamyki. Tym prezentem podarujesz bliskiej Ci osobie dobrą aurę i przyjemny zapach.

Other customers bought

Opis produktu

Każdy kto dobrze się czuje jest też zdrowszy i bardziej wydajny, w porównaniu do tych, którzy żyją w ciągłym stresie. Podgrzewacz do olejków to idelany sposób by złapać równowagę w codziennej gonitwie. Koronkowa konstrukcja naczynia wykonanego z gliny staranną i czasochłonną metodą ręcznej produkcji, daje wyjątkowo przytulne wydobywające się ze środka światło. Ciepło świeczki rogrzewa leżące na wierzchu kamienie jednocześnie uwalniając zapachowe aromaty. Do tego całość prezentuje się wyjątkowo szykownie, stanowiąc nastrojową dekorację. Podgrzewacz uwalnia przyjemny zapach i daje efekt przytulnej domowej atmosfery sprzyjającej głębokiemu relaksowi. Prezent sprawi ogromną radość, także za sprawą stylowego wyglądu i artystycznego wykonania. Dobry wybór dla każdego, kto marzy o tym, by "spowolnić" czas, i kto doceni atmosferę, którą tworzy ten nastrojowy przedmiot.

Informacje szczegółowe

  • Mały podgrzewacz do olejków zawiera: aluminiową miseczkę, gipsowe naczynie, małe kamienie, mieszankę zapachową "feelgood", świeczkę tealight
  • Rozmiar: średnica ok 12,5 x 9 cm
  • Materiał: gips, aluminium
  • Napis: "I nostri sogni sono la nostra vita" - Nasze marzenia są naszym życiem
  • Kolor: piaskowy
2023-12-03T13:53:43+00:00