Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Podaruj Gwiazdę

Już od: 329,90 zł
z VAT
- +
DARMOWA DOSTAWA

W MAGAZYNIE

Od teraz podarowanie „gwiazdki z nieba” stanie się możliwe! Wręcz najprawdziwszą gwiazdę sygnowaną imieniem osoby, której chcesz ją podarować – niech jej/jego imię będzie widoczne nawet na niebie! Własna gwiazda to wyjątkowy prezent, który zaskoczy każdego!
  

* Pola wymagane

329,90 zł
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych

Opis produktu

Posiadanie własnej gwiazdy brzmi nierealnie? A jednak! Jest to możliwe. Wystarczy, że wybierzesz konstelację, podasz imię, jakim nazwana ma być gwiazda i datę rejestracji, a najprawdziwsza gwiazda staje się Twoją własnością, a właściwie własnością osoby, której chcesz ją wręczyć. Przyznacie jednak, że jest to tak wspaniały prezent, że warto nim obdarować również i siebie! W skład pakietu wchodzi Certyfikat na pergaminowym papierze w rozmiarze 41cm x 31cm, który świadczy o nabyciu wybranej gwiazdy. W formie kaligrafii na certyfikacie wyszczególnione zostało wybrane przez Ciebie Imię oraz Data. Dodatkowo otrzymasz również Mapę Gwiazd (62cm x 41cm), z pozycją Twojej gwiazdy na niebie oraz z konstelacją w której się znajduje. Wyszczególniono na niej również kompletne współrzędne gwiazdy, jej intensywność oraz numer referencyjny z Katalogu Gwiazd „Hubble Guide Star Catalog” NASA.

Od 1979 roku Międzynarodowy Rejestr Gwiazd nazwał i zarejestrował ponad milion gwiazd imionami znanych osobistości. Wybierając gwiazdę dla bliskiej Ci osoby bądź dla siebie samego zostaniesz sąsiadem takich osób jak: Elton John, David Bowie, Mick Jagger, Księżna Diana czy Tom Cruise.

Międzynarodowy Rejestr Gwiazd jest prywatną instytucją z USA, zajmującą się rejestracją gwiazd, posiadający swoje biura na całym świecie. Naukowcy pracujący nad rejestracją gwiazd opierają się na danych i współrzędnych astronomicznych. Zarejestrowanie swojej gwiazdy nie ma żadnego znaczenia dla nauki. Międzynarodowy Rejestr Gwiazd założony w 1979 roku w USA umożliwił rejestrację gwiazd, a tym samym stworzył możliwość nadawania symbolicznych imion gwiazdom.

Wskazówka: Produkt ten znajduje się w 3 wersjach do wyboru. Wersja podstawowa: bez obramowania. Wersja rozszerzona: Certyfikat oprawiony w ramę. Wersja Deluxe: Certyfikat oraz Mapa oprawione w ramy.

Informacje szczegółowe

 • W skład pakietu wchodzi:
 • Certyfikat na pergaminowym papierze w rozmiarze 41cm x 31cm z współrzędnymi gwiazdy, nazwą gwiazdy oraz datą zarejestrowania gwiazdy
 • Mapa Gwiazd (62cm x 41cm) z pozycją gwiazdy na niebie oraz z konstelacją w której się znajduje
 • Certyfikat oraz mapa w języku angielskim

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2019-01-19T11:31:51+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.65 out of 5.00 stars. Based on 361 votes 1