Potrzebujesz pomocy?

Kod: cyber25 / Ważny do 22.11.2017 / Minimalne wartość zamówienia 99zł / na wszystkie produkty z kategori Prezenty Personalizowane / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Pluszowy pożeracz zmartwień

Życie to nie tylko radosne chwile, czasami również i te smutniejsze. Na szczęście, wreszcie jest sposób na smutki, lęki i inne zmartwienia, szczególnie dotykające malucha. To pożeracz zmartwień – maskotka na smutki i spokojny sen. Doskonały pomysł na podarek dla każdego dziecka: tego małego, tego większego, a nawet takiego, które już dawno dorosło.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Już od: 62,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Biff, Saggo Frula ,Bill czy każdy inny pożeracz zmartwień są zawsze gotowe do działania. Kiedy dziecku coś doskwiera, na pewno przyjdą z pomocą! Wystarczy, że zapisze to na kartce (jeśli jeszcze nie umie pisać, zrobi to za nie ktoś inny), którą następnie włoży w usta pluszowego zwierzaczka i zatrzaśnie zamek błyskawiczny. I już po problemach! Rankiem nie będzie po nich ani śladu! Wyprodukowane w różnych wzorach i rozmiarach pluszowe maskotki o dość zawadiackim wyglądzie są kolorowe, miękkie i mają oryginalne fryzury. Wyposażono je w usta zrobione z zamka błyskawicznego, dzięki którym uporają się z każdym dokuczającym właścicielowi problemem. Pluszaczek już będzie wiedział, jak się z nim rozprawić! Zaletami zabawki są pomysłowość, prostota i duże walory estetyczne. To doskonały prezent na imieniny, urodziny, Dzień Dziecka, wszystkie inne okazje, a także zupełnie bez okazji! Przecież problemy - większe czy mniejsze - mają wszyscy, a spokojny sen potrzebny jest każdemu.

Informacje szczegółowe

 • Kilkanaście wzorów i rozmiarów.
 • Wykonany z pluszu.
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-22T08:44:44+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 131 votes 1