Potrzebujesz pomocy?

Pleciony pasek skórzany z grawerowanie - czarny

219,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Czy nazwy i urodzin dziecka, jego własnej rocznicy ślubu lub po prostu imię lub pseudonim lub bliskich - Niektóre rzeczy są tak ważne, że zawsze chcesz go mieć. Ten grawerowania skórzany pasek staje się piękny pomysł na prezent dla wszystkich tych, dla których chcesz dać nie tylko kawałek cienkiej biżuterii na drodze!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Ta bransoletka wykonana z naturalnej skóry i polerowane przeciwieństwa nierdzewne skonfrontować siebie: podczas gdy wysokiej jakości skóry pochodzi od niechcenia pleciony i tak przypomina kolorowe bransoletki przyjaźni, element jest wykonany ze stali całkowicie na ścisłej powściągliwości i elegancji, dając biżuterię jako jasne, wdzięku dotyku, Bransoletka jest darem pomysł fajny dla tych, którzy są tak wszechstronne i kontrast!

Że dodatkowe ale w tej stylowej biżuterii jest osobista grawerowanie. 20 znaków są dostępne dla akcesoriów do nadania osobistego kontaktu. Wraz z bardzo starannego wykonania i użytych materiałów wysokiej jakości jest to Dostosowane skórzany pasek udany prezent dla każdego, kto chce pamiętać o ważnych dat i nazw lub tylko fakt, że są one bardzo blisko serca ...

Informacje szczegółowe

Materiał: Skóra czarny
Skóra jest lakierem ochronnym do żywotność materiału, aby zwiększyć
szerokość 9mm
Czas trwania: około 19 cm / 21,5 cm
Rozmiar elementu ze stali nierdzewnej: ok 40x10mm
W tym pudełko i część przedłużacza

2021-12-09T04:10:13+00:00