Potrzebujesz pomocy?

Piwo Szkło Małe jasne - szkło z grawerowanie

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Z spersonalizowane szkło piwo dołożenia wszelkich koneserów piwa szczęśliwy! Jeśli czyjeś imię na szybie, ulubiony napój faktycznie smakuje jeszcze lepiej, a przyjemność jest doskonała. Wspaniały prezent z osobistym kontakcie!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Zimne piwo to prawdziwa uczta i będę pijany w wielkim stylu! Niespodzianka Miłośnicy piwa z indywidualnego daru i ręce nad szklanką piwa z osobistego grawerowania. Wybierz jedną z trzech pięknych wzorów na zewnątrz, dodać imię jednego piwa znawcy, że chcesz dać prezenty i czekamy zdać zaprojektowany zgodnie z Państwa życzeniem prezent.

Dzięki tej stylowej i spersonalizowanej szkła, czas zamykania piwo smakuje trochę lepiej! Tak więc, chłodny blond jest zawsze zarezerwowany dla osobistego i nikt nie przychodzi bardziej do idei ulubionego drinka do sporu. Szyba posiada 0,2 litra i wygląda poprzez grawerowanie absolutnie chic! Obejmują nie tylko nazwę swojego wyboru, ale także rok urodzenia lub wiek. To sprawia, że ​​szklanka piwa w super urodziny lub rocznica prezent! przyjemność piwo w najlepszym wydaniu jest zagwarantowane z tego szkła!

Informacje szczegółowe

Piwo Szkło mały Bright
Szkło z grawerowanie
podsumowano 0,2 litrów

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-14T18:56:34+00:00