Potrzebujesz pomocy?

Kod: black50 / Ważny do 24.11.2017 / Min. wartość zamówienia 200zł / na wszystkie produkty z kategori Przeżycia / Udostępniane kodu bez autoryzacji zabronione!

Więcej widoków

Pin World- Mapa Ścienna

To nie jest tylko prosta dekoracja, którą powiesisz w biurze lub sypialni! To przede wszystkim cudowne wspomnienia o Twoich wspaniałych podróżach i przygodach za granicą. Zaznaczcie na mapie wszystkie kraje i miejsca, w których byliście! Świetny i kreatywny pomysł na prezent!
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
171,90 zł
- +
Zawiera VAT, darmowa wysyłka
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Wystarczy mały, czerwony znacznik i przypomnisz sobie o wszystkich wspaniałych momentach i wydarzenia za swoich podróży ! “Pin World” to fajny prezent, który pomoże zapamiętać najpiękniejsze chwile. Jest on również doskonałą motywacją do dalszych podróży i zwiększenia ilości znaczników na mapie. Kto nie chciałby mieć oznakowanych wszystkich stanów w Ameryce Północnej, albo wszystkich krajów w Europie? My na pewno byśmy chcieli i zachęcamy wszystkich do kolejnych wojaży, a potem oznaczania odwiedzonych miejsc na mapie. Ten wielki plakat zawieszony na ścianie wygląda bardzo stylowo. Głównie dlatego, że jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Uwierz, że trudno go przeoczyć, a jednocześnie stanowi ciekawa dekorację. I to taką, która będzie się zmieniała w miarę upływu czasu i kolejnych ekspedycji. Super, prawda? Ta mapa przyniesienie trochę nostalgii i zmotywuje do dalszych podróży. Można ją powiesić w kuchni, salonie lub sypialni, a ona i tak będzie spełniać swoje zadanie! Piękny prezent dla prawdziwych globtroterów!

Informacje szczegółowe

 • Wymiary: 130 x 70 cm
 • Materiał: filc
Opinie
Napisz własną recenzję
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
^2017-11-24T16:29:42+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.75 out of 5.00 stars. Based on 133 votes 1